Reklama

Low Carb balíčkyLow Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb výhodné balíčky

Trvale zhubnout, mít ze sebe dobrý pocit, vyzkoušet si dietu, se kterou budete dlouhodobě spokojení. Ketogenní dieta je jednou z těch, co mají zajímavý náboj. Nenechejte se ukolébat, znudit a připravit o potěšení ze skvělé chuti různých jídel. Ochudit se o gastronomické požitky nemusíte ani tehdy, když budete držet dietu. Nikde přece není psáno, že kvůli shození přebytečných kil musíte být o chlebu a vodě. Rozmanité chuti a barvy na talíři jsou přeci žádoucí, nenechejte vyhrát jeden jediný šedivý odstín!

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrý začátek

Připravit se, do startovních bloků zakleknout, pozor, teď! Ne, nepůjde o sprint, ale spíš o maraton, hubnutí totiž není nic, co byste zvládli za jediné odpoledne. Během něj se spíše můžete rozhodnout, konečně odhodlat, že do low carb diety opravdu půjdete. Balíček low carb diety na 4 týdny může mít různé formy a přinese vám nevšední způsob stravování, při němž nebudete mít pocit, že snad o něco ve vašem životě přicházíte. Pudinky, dietní omelety a palačinky, ale také vydatné polévky. Rozhodně nejde o to, abyste měli pocit prázdného žaludku. Naopak, zasycení je u této diety důležité, jen se o něj nepostarají jednoduché sacharidy. Pocit sytosti by totiž sám o sobě nevydržel příliš dlouho a brzy byste šli do ledničky znovu. A přesně tak totiž vznikají kila, jichž se poté chceme pracně zbavovat!

Ketonová dieta na 4 týdny bez dlouhých hodin v kuchyni

Nemusíte připravovat svíčkovou, trávit celé odpoledne za plotnou. Věnujte se svým koníčkům, cvičení nebo čemukoliv, co máte rádi. Ketonová dieta na 4 týdny je už připravená v malých balíčcích, stačí jen, abyste si připravili dietní koktejly nebo polévky, omelety a kaše podle návodu – půjde spíše jen o minuty. A vybírat si můžete podle vlastních preferencí, oblíbená keto dieta nabídne třeba volbu mezi klasickou sýrovou nebo žampionovou omeletou a mohli bychom pokračovat. Čím více barev a chutí, tím také lépe, nebo snad ne? Porovnávejte si podle cenové hladiny různé produkty, vyberte si jednoduše ten nejlepší pro vás!

Reklama