Reklama

Low Carb pudinkyLow Carb pudinky
  • Low Carb pudinky

Reklama

Low carb pudinky

Bez dietních hříchů, a přitom se skvělou chutí. Že je něco podobného naprosto nemožné a každou dietu je třeba řešit do poslední kalorie? Ale vůbec ne, to jen žijete ve starém světě! Ten nový už počítá s ketogenní dietou, tedy způsobem stravování, jenž omezuje sacharidy a zvýhodňuje opravdu kvalitní bílkoviny. Vychutnejte si život se všemi jeho barvami, přichází pudinky, koktejly anebo třeba proteinové pečivo. Potěší vás hned po prvním soustu, nabídne totiž opravdu zajímavou chuť. Dieta tedy rozhodně nemusí být bez radosti!

Proteinové pudinky si připravíte za chvilku

Rozmícháte směs v šejkru a necháte přinejmenším hodinu v chladničce, zatímco se podíváte třeba na dva díly svého oblíbeného seriálu. Nemusíte tedy nic vařit, stát u plotny, čekat, než bude konečně hotovo. Proteinové pudinky tedy mají své kouzlo, a to hned dvojí. První tkví ve způsobu přípravy, druhé v tom, že i keto dieta nebude vůbec nic namítat. Lepek je totiž na ústupu, podobně jako cukr. Bílkoviny naopak vládnou a připraveno je i pár opravdu exotických chutí, mezi nimiž je opravdovým králem mango. Nebo byste si snad dali bílou čokoládu? Jistě, i ta je snadno k mání. Seřaďte si jednotlivé varianty podle cenovky nebo oblíbeného výrobce a budete mít větší přehled. Zcela nezávazně, samozřejmě!

Low carb pudinky jsou zajímavou variantou

Kakao, Piňa colada nebo vanilka. To je jen malý výčet příchutí, které se vám nabízí. Rodina, do níž patří low carb pudinky, je tak mimořádně pestrobarevná a platí, že nabídne pro každý den v týdnu něco zajímavého a nevšedního. Ochutnejte také lesní plody nebo klasiku v podobě čokolády. Jinak řečeno, je z čeho vybírat a nuda nebo šeď rozhodně nejsou na programu dne! Překonejte chuť na mlsání jednoduše tím, že si dáte něco, co nepatří mezi klasické sladkosti, ale vypadá tak na první pohled. Když držíte dietu, je šálení smyslů povolené. Low carb dieta je navíc zábavou!

Reklama