Reklama

Low Carb balíčkyLow Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • MixSlim

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb výhodné balíčky

Trvale zhubnout, mít ze sebe dobrý pocit, vyzkoušet si dietu, se kterou budete dlouhodobě spokojení. Ketogenní dieta je jednou z těch, co mají zajímavý náboj. Nenechejte se ukolébat, znudit a připravit o potěšení ze skvělé chuti různých jídel. Ochudit se o gastronomické požitky nemusíte ani tehdy, když budete držet dietu. Nikde přece není psáno, že kvůli shození přebytečných kil musíte být o chlebu a vodě. Rozmanité chuti a barvy na talíři jsou přeci žádoucí, nenechejte vyhrát jeden jediný šedivý odstín!

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrý začátek

Připravit se, do startovních bloků zakleknout, pozor, teď! Ne, nepůjde o sprint, ale spíš o maraton, hubnutí totiž není nic, co byste zvládli za jediné odpoledne. Během něj se spíše můžete rozhodnout, konečně odhodlat, že do low carb diety opravdu půjdete. Balíček low carb diety na 4 týdny může mít různé formy a přinese vám nevšední způsob stravování, při němž nebudete mít pocit, že snad o něco ve vašem životě přicházíte. Pudinky, dietní omelety a palačinky, ale také vydatné polévky. Rozhodně nejde o to, abyste měli pocit prázdného žaludku. Naopak, zasycení je u této diety důležité, jen se o něj nepostarají jednoduché sacharidy. Pocit sytosti by totiž sám o sobě nevydržel příliš dlouho a brzy byste šli do ledničky znovu. A přesně tak totiž vznikají kila, jichž se poté chceme pracně zbavovat!

Ketonová dieta na 4 týdny bez dlouhých hodin v kuchyni

Nemusíte připravovat svíčkovou, trávit celé odpoledne za plotnou. Věnujte se svým koníčkům, cvičení nebo čemukoliv, co máte rádi. Ketonová dieta na 4 týdny je už připravená v malých balíčcích, stačí jen, abyste si připravili dietní koktejly nebo polévky, omelety a kaše podle návodu – půjde spíše jen o minuty. A vybírat si můžete podle vlastních preferencí, oblíbená keto dieta nabídne třeba volbu mezi klasickou sýrovou nebo žampionovou omeletou a mohli bychom pokračovat. Čím více barev a chutí, tím také lépe, nebo snad ne? Porovnávejte si podle cenové hladiny různé produkty, vyberte si jednoduše ten nejlepší pro vás!

Reklama