Reklama

Low Carb balíčkyLow Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • Slim Pasta
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb výhodné balíčky

Trvale zhubnout, mít ze sebe dobrý pocit, vyzkoušet si dietu, se kterou budete dlouhodobě spokojení. Ketogenní dieta je jednou z těch, co mají zajímavý náboj. Nenechejte se ukolébat, znudit a připravit o potěšení ze skvělé chuti různých jídel. Ochudit se o gastronomické požitky nemusíte ani tehdy, když budete držet dietu. Nikde přece není psáno, že kvůli shození přebytečných kil musíte být o chlebu a vodě. Rozmanité chuti a barvy na talíři jsou přeci žádoucí, nenechejte vyhrát jeden jediný šedivý odstín!

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrý začátek

Připravit se, do startovních bloků zakleknout, pozor, teď! Ne, nepůjde o sprint, ale spíš o maraton, hubnutí totiž není nic, co byste zvládli za jediné odpoledne. Během něj se spíše můžete rozhodnout, konečně odhodlat, že do low carb diety opravdu půjdete. Balíček low carb diety na 4 týdny může mít různé formy a přinese vám nevšední způsob stravování, při němž nebudete mít pocit, že snad o něco ve vašem životě přicházíte. Pudinky, dietní omelety a palačinky, ale také vydatné polévky. Rozhodně nejde o to, abyste měli pocit prázdného žaludku. Naopak, zasycení je u této diety důležité, jen se o něj nepostarají jednoduché sacharidy. Pocit sytosti by totiž sám o sobě nevydržel příliš dlouho a brzy byste šli do ledničky znovu. A přesně tak totiž vznikají kila, jichž se poté chceme pracně zbavovat!

Ketonová dieta na 4 týdny bez dlouhých hodin v kuchyni

Nemusíte připravovat svíčkovou, trávit celé odpoledne za plotnou. Věnujte se svým koníčkům, cvičení nebo čemukoliv, co máte rádi. Ketonová dieta na 4 týdny je už připravená v malých balíčcích, stačí jen, abyste si připravili dietní koktejly nebo polévky, omelety a kaše podle návodu – půjde spíše jen o minuty. A vybírat si můžete podle vlastních preferencí, oblíbená keto dieta nabídne třeba volbu mezi klasickou sýrovou nebo žampionovou omeletou a mohli bychom pokračovat. Čím více barev a chutí, tím také lépe, nebo snad ne? Porovnávejte si podle cenové hladiny různé produkty, vyberte si jednoduše ten nejlepší pro vás!

Reklama