Reklama

Čokolády a sladkostiČokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • ChiaShake

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké přichází často v tu nejméně vhodnou chvíli. Ale není se čeho obávat, už jen proto, že jí dokážeme dost dobře čelit! Proteinová čokoláda je něco jiného než supermarketová varianta, kde na vás po otevření pohlédne obrovská porce cukru. A právě ta je dietním problémem, neboť je téměř zaručené, že se pravidelné dopřávání si podobných čokolád projeví i na váze. Totéž platí o dobrotách s lískovými nebo vlašskými ořechy. Přitom existuje varianta, se kterou se nemusíte nijak omezovat a můžete si ji dát třeba k palačinkám. Samozřejmě těm proteinovým, v nichž nenajdete žádnou velkou porci sacharidů.

Nízkosacharidové čokolády nabídnou skvělé variace

Už jste je někdy dříve ochutnali? Potom víte, že nízkosacharidové čokolády mají početné množství variant a pro každý den v týdnu se nabízí nějaká ze zajímavých příchutí. Nebudete se tedy nijak nudit ani při mlsání! Mezi čokoládami se ale dostane ke slovu ještě pár dalších dobrot, patří mezi ně osvědčená klasika, která byla dříve v domácnosti zcela běžná. Čekankový sirup si nemůžeme dovolit nezmínit, vždyť s palačinkami nebo jinými dezerty chutná naprosto dokonale. Nenechte se zmýlit, čokoláda k dietě opravdu patří. Low carb dieta je totiž trochu jiná než ostatní. Podívejte se, co nabízí a porovnejte si jednotlivé produkty podle cenové hladiny, bude se vám pak lépe vybírat!

Čokolády s nízkým obsahem sacharidů jsou už klasikou

Dáte jim také šanci? Zaslouží si ji, protože jsou opravdu zajímavé. Čokolády s nízkým obsahem sacharidů znamenají revoluci v mlsání, neboť se už nyní nemusíte ohlížet na kalorie – cukru je zde naprosté minimum! Low carb dieta nabídne tolik dobrých věcí, že by byla škoda ji vůbec nevyzkoušet. Stačí vytrvat a cesta k postavě, která se vám bude líbit, už může být zase o něco kratší. Když vás přepadne chuť na sladké, nebojte se a nastavte jí v zrcadle třeba právě nízkosacharidovou čokoládu.

Reklama