Reklama

Čokolády a sladkostiČokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • Cena do 500 Kč

Reklama

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké přichází často v tu nejméně vhodnou chvíli. Ale není se čeho obávat, už jen proto, že jí dokážeme dost dobře čelit! Proteinová čokoláda je něco jiného než supermarketová varianta, kde na vás po otevření pohlédne obrovská porce cukru. A právě ta je dietním problémem, neboť je téměř zaručené, že se pravidelné dopřávání si podobných čokolád projeví i na váze. Totéž platí o dobrotách s lískovými nebo vlašskými ořechy. Přitom existuje varianta, se kterou se nemusíte nijak omezovat a můžete si ji dát třeba k palačinkám. Samozřejmě těm proteinovým, v nichž nenajdete žádnou velkou porci sacharidů.

Nízkosacharidové čokolády nabídnou skvělé variace

Už jste je někdy dříve ochutnali? Potom víte, že nízkosacharidové čokolády mají početné množství variant a pro každý den v týdnu se nabízí nějaká ze zajímavých příchutí. Nebudete se tedy nijak nudit ani při mlsání! Mezi čokoládami se ale dostane ke slovu ještě pár dalších dobrot, patří mezi ně osvědčená klasika, která byla dříve v domácnosti zcela běžná. Čekankový sirup si nemůžeme dovolit nezmínit, vždyť s palačinkami nebo jinými dezerty chutná naprosto dokonale. Nenechte se zmýlit, čokoláda k dietě opravdu patří. Low carb dieta je totiž trochu jiná než ostatní. Podívejte se, co nabízí a porovnejte si jednotlivé produkty podle cenové hladiny, bude se vám pak lépe vybírat!

Čokolády s nízkým obsahem sacharidů jsou už klasikou

Dáte jim také šanci? Zaslouží si ji, protože jsou opravdu zajímavé. Čokolády s nízkým obsahem sacharidů znamenají revoluci v mlsání, neboť se už nyní nemusíte ohlížet na kalorie – cukru je zde naprosté minimum! Low carb dieta nabídne tolik dobrých věcí, že by byla škoda ji vůbec nevyzkoušet. Stačí vytrvat a cesta k postavě, která se vám bude líbit, už může být zase o něco kratší. Když vás přepadne chuť na sladké, nebojte se a nastavte jí v zrcadle třeba právě nízkosacharidovou čokoládu.

Reklama