Reklama

Low Carb koktejlyLow Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb koktejly

Zajímavá chuť a pestrobarevný výběr, to jsou základní kameny úspěchu koktejlů plných proteinů, které nedílně patří k oblíbené keto dietě. Minimum sacharidů, ale přesto skvělá chuť. Stačí jenom trochu prášku, jenž se rozmíchá ve vodě, nic více a nic méně. K prášku pak přidáte dochucovací směs, která je k mání v různých variacích. Káva, mango, meruňka, ale také spoustu dalších. Nesmí chybět čokoláda, vanilka a banán, vždyť zmrzlinář, jenž by je ve své nabídce opomenul, by neměl šanci vůbec zazářit, ani od dětí by jistě žádnou pochvalu nedostal.

Proteinové koktejly na hubnutí mají řadu různých podob

Pro každý den nějaký jiný, proč nezkusit změnu? Proteinové koktejly na hubnutí nabídnou spoustu nevšedních příchutí a mohou se stát součástí vašeho jídelníčku i v dlouhodobém horizontu. Pokud se vám opravdu low carb dieta zalíbí, není nic snazšího, než v ní i s pomocí těchto koktejlů, co se velice snadno připravují, i nadále pokračovat. Srovnejte si cenovky, vyberte si nejpříznivější variantu i pro vaši peněženku – byť je samozřejmě jasné, že oblíbená příchuť vládne. Stačí jen lžička směsi a shaker s vodou. Svůj nápoj si tak můžete připravit klidně i na cestách nebo tam, kde není možné uvařit si. V neposlední řadě uspoříte hodně času. Kdo by se chtěl zdržovat přípravou náročnějších jídel, že?

Proteinový nápoj vám zaručeně zachutná

Proteinová dieta může vypadat různě, existuje několik forem, které se shodují v nižším až téměř nulovém příjmu sacharidů, ale také větší porci bílkovin na talíři. Proteinový nápoj je tedy vítaným společníkem, na kterém si vyzkoušíte, jak takovéto dietní stravování vlastně může vypadat. Dáte si jej s námi také? Nebojte a ochutnejte, určitě budete mile překvapeni. Byla by škoda nevyzkoušet všechny dostupné příchuti, podobně jako vášnivý cestovatel nesmí minout žádnou zajímavou evropskou destinaci.

Reklama