Reklama

Low Carb NápojeLow Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • KetoMix
  • Cena od 500 do 1000 Kč

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb nápoje

Můžete si je dát s klidným svědomím, není třeba počítat kalorie a prohlížet etikety, jestli právě tady nečíhá ona pověstná sacharidová bomba. Žádné slazené limonády z českých marketů, kde je cukru až příliš. Nápoje s vysokým obsahem proteinů jsou zárukou, že máte před sebou sklenici plnou zdraví a bez zbytečných chemických příměsí. Dejte si je místo odpolední svačinky, vychutnejte si ranní koktejl s příchutí vanilky, čokolády nebo pomeranče. Nebo zkuste sklenku vína, v němž koluje ručně vybíraná réva a je tedy zárukou výborné kvality. Stačí jen ochutnat a popřemýšlet, co si dáte zase příště.

Nízkosacharidové nápoje při ketogenní dietě

Dopřát si občas pár sklenek vína nebo zkusit jiné nízkosacharidové nápoje, to lze při běžné keto dietě jistě doporučit. Proč pořád pít jen čistou vodu, když je kolem tolik dobrého pití, a to i bez obsahu zbytečného cukru? Vyberte si podle chuti, seřaďte si jednotlivé produkty i podle jejich cenové hladiny. Chcete něco bez alkoholu? Ale samozřejmě, nabízí se různé čaje, například ten, co zajistí duševní pohodu – šípek a meduňka se postarají o mnohé. Nebo byste si dali nápoj, co připomene znalcům opravdový vánoční punč? I ten je pochopitelně v nabídce a postačí vám jediné kliknutí.

Low carb nápoje jsou zdravou svačinkou

Ráno, dopoledne nebo i podvečer, zkrátka mezi hlavními jídly dne, když dostanete chuť na něco dobrého. Zasytíte se, nebudete mít pocit hladu, a navíc si vychutnáte sklenku plnou zdravých bílkovin. Zkrátka a dobře, low carb nápoje jsou velmi zajímavou alternativou za sladké limonády, které v sobě skrývají přímo neuvěřitelnou spoustu cukru. Nebo si dáte letní drink? Je to jen na vás, protože low carb dieta je poměrně svobodná – stačí jen omezit sacharidy a propracovat se postupně, svým vlastním tempem, do takzvané ketózy. Hubnutí už nemusí být jen neuskutečnitelným snem, co je nad vaše osobní síly. Zkuste se více odhodlat!

Reklama