Reklama

Low Carb NápojeLow Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • MixSlim
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb nápoje

Můžete si je dát s klidným svědomím, není třeba počítat kalorie a prohlížet etikety, jestli právě tady nečíhá ona pověstná sacharidová bomba. Žádné slazené limonády z českých marketů, kde je cukru až příliš. Nápoje s vysokým obsahem proteinů jsou zárukou, že máte před sebou sklenici plnou zdraví a bez zbytečných chemických příměsí. Dejte si je místo odpolední svačinky, vychutnejte si ranní koktejl s příchutí vanilky, čokolády nebo pomeranče. Nebo zkuste sklenku vína, v němž koluje ručně vybíraná réva a je tedy zárukou výborné kvality. Stačí jen ochutnat a popřemýšlet, co si dáte zase příště.

Nízkosacharidové nápoje při ketogenní dietě

Dopřát si občas pár sklenek vína nebo zkusit jiné nízkosacharidové nápoje, to lze při běžné keto dietě jistě doporučit. Proč pořád pít jen čistou vodu, když je kolem tolik dobrého pití, a to i bez obsahu zbytečného cukru? Vyberte si podle chuti, seřaďte si jednotlivé produkty i podle jejich cenové hladiny. Chcete něco bez alkoholu? Ale samozřejmě, nabízí se různé čaje, například ten, co zajistí duševní pohodu – šípek a meduňka se postarají o mnohé. Nebo byste si dali nápoj, co připomene znalcům opravdový vánoční punč? I ten je pochopitelně v nabídce a postačí vám jediné kliknutí.

Low carb nápoje jsou zdravou svačinkou

Ráno, dopoledne nebo i podvečer, zkrátka mezi hlavními jídly dne, když dostanete chuť na něco dobrého. Zasytíte se, nebudete mít pocit hladu, a navíc si vychutnáte sklenku plnou zdravých bílkovin. Zkrátka a dobře, low carb nápoje jsou velmi zajímavou alternativou za sladké limonády, které v sobě skrývají přímo neuvěřitelnou spoustu cukru. Nebo si dáte letní drink? Je to jen na vás, protože low carb dieta je poměrně svobodná – stačí jen omezit sacharidy a propracovat se postupně, svým vlastním tempem, do takzvané ketózy. Hubnutí už nemusí být jen neuskutečnitelným snem, co je nad vaše osobní síly. Zkuste se více odhodlat!

Reklama