Reklama

Low Carb omeletyLow Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • ChiaShake
  • Cena do 500 Kč

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb omelety

Vychutnat si je můžete na mnoho různých způsobů, recepty kolující internetem nabízejí různé přílohy a doplňky. Houby nebo různé sýry, ale třeba také cibulka nebo kousky zeleniny. Omeleta je fenomén v každé kuchyni, vajíčka jsou symbolem rychle připraveného jídla, kterým se zavděčíte snad prakticky každému strávníkovi. Chutnají výborně na hniličku i naměkko, když je povaříte asi devět nebo deset minut, budou natvrdo a hodí se třeba i do salátů nebo k čočce. A jak si vychutnáte ketogenní dietu? Samozřejmě, to je zcela jasné, například s výbornou omeletou k nedělnímu obědu. Stačí jen pár minut a je hotovo!

Proteinové omelety mají punc originality

Sýr, žampiony nebo cibulka. A také řada dalších možností, nechybí ani anglická klasika se slaninou. Proteinové omelety si připravíte v řádu minut, nemusíte rozbíjet skořápky a míchat vejce v hrnečku, vlastně se ani v kuchyni neumažete. Vejce a keto dieta, to je už letité partnerství, na které se mohou spolehnout všichni, kdo chtějí nastoupit cestu za vysněnou postavou. Srovnejte si aktuální nabídku nejen vaječných omelet, ale i proteinových koktejlů nebo třeba tyčinek. Stravování se totiž nemusí být bez chuti a barvitosti, byla by škoda ochuzovat se o nádheru života, když se nabízí doslova ze všech stran! Klasické jídlo, které známe každý. S omeletou slavíme úspěchy o víkendových ránech, kdy se nikomu nechce trávit dlouhý čas u plotny. Nízkosacharidová varianta je jistě zajímavá volba.

Low carb omelety vám dodají spoustu energie

Poctivé bílkoviny z vajec, ale také výborná chuť. Low carb omelety mají nakročeno k tomu stát se velmi oblíbenými. Dejte jim také šanci, můžete je kombinovat s řadou dalších různých jídel. Low carb dieta není opředená žádnými tajemstvími, ale nic před vámi neskrývá. Nebudete ani pít zázračné lektvary, užijete si chuti a vůně, na které jste vlastně dlouho zvyklí. Cílem je jedno jediné – výrazně omezit denní dávku sacharidů.

Reklama