Reklama

Low Carb omeletyLow Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb omelety

Vychutnat si je můžete na mnoho různých způsobů, recepty kolující internetem nabízejí různé přílohy a doplňky. Houby nebo různé sýry, ale třeba také cibulka nebo kousky zeleniny. Omeleta je fenomén v každé kuchyni, vajíčka jsou symbolem rychle připraveného jídla, kterým se zavděčíte snad prakticky každému strávníkovi. Chutnají výborně na hniličku i naměkko, když je povaříte asi devět nebo deset minut, budou natvrdo a hodí se třeba i do salátů nebo k čočce. A jak si vychutnáte ketogenní dietu? Samozřejmě, to je zcela jasné, například s výbornou omeletou k nedělnímu obědu. Stačí jen pár minut a je hotovo!

Proteinové omelety mají punc originality

Sýr, žampiony nebo cibulka. A také řada dalších možností, nechybí ani anglická klasika se slaninou. Proteinové omelety si připravíte v řádu minut, nemusíte rozbíjet skořápky a míchat vejce v hrnečku, vlastně se ani v kuchyni neumažete. Vejce a keto dieta, to je už letité partnerství, na které se mohou spolehnout všichni, kdo chtějí nastoupit cestu za vysněnou postavou. Srovnejte si aktuální nabídku nejen vaječných omelet, ale i proteinových koktejlů nebo třeba tyčinek. Stravování se totiž nemusí být bez chuti a barvitosti, byla by škoda ochuzovat se o nádheru života, když se nabízí doslova ze všech stran! Klasické jídlo, které známe každý. S omeletou slavíme úspěchy o víkendových ránech, kdy se nikomu nechce trávit dlouhý čas u plotny. Nízkosacharidová varianta je jistě zajímavá volba.

Low carb omelety vám dodají spoustu energie

Poctivé bílkoviny z vajec, ale také výborná chuť. Low carb omelety mají nakročeno k tomu stát se velmi oblíbenými. Dejte jim také šanci, můžete je kombinovat s řadou dalších různých jídel. Low carb dieta není opředená žádnými tajemstvími, ale nic před vámi neskrývá. Nebudete ani pít zázračné lektvary, užijete si chuti a vůně, na které jste vlastně dlouho zvyklí. Cílem je jedno jediné – výrazně omezit denní dávku sacharidů.

Reklama