Reklama

Low Carb omeletyLow Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • MixSlim

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb omelety

Vychutnat si je můžete na mnoho různých způsobů, recepty kolující internetem nabízejí různé přílohy a doplňky. Houby nebo různé sýry, ale třeba také cibulka nebo kousky zeleniny. Omeleta je fenomén v každé kuchyni, vajíčka jsou symbolem rychle připraveného jídla, kterým se zavděčíte snad prakticky každému strávníkovi. Chutnají výborně na hniličku i naměkko, když je povaříte asi devět nebo deset minut, budou natvrdo a hodí se třeba i do salátů nebo k čočce. A jak si vychutnáte ketogenní dietu? Samozřejmě, to je zcela jasné, například s výbornou omeletou k nedělnímu obědu. Stačí jen pár minut a je hotovo!

Proteinové omelety mají punc originality

Sýr, žampiony nebo cibulka. A také řada dalších možností, nechybí ani anglická klasika se slaninou. Proteinové omelety si připravíte v řádu minut, nemusíte rozbíjet skořápky a míchat vejce v hrnečku, vlastně se ani v kuchyni neumažete. Vejce a keto dieta, to je už letité partnerství, na které se mohou spolehnout všichni, kdo chtějí nastoupit cestu za vysněnou postavou. Srovnejte si aktuální nabídku nejen vaječných omelet, ale i proteinových koktejlů nebo třeba tyčinek. Stravování se totiž nemusí být bez chuti a barvitosti, byla by škoda ochuzovat se o nádheru života, když se nabízí doslova ze všech stran! Klasické jídlo, které známe každý. S omeletou slavíme úspěchy o víkendových ránech, kdy se nikomu nechce trávit dlouhý čas u plotny. Nízkosacharidová varianta je jistě zajímavá volba.

Low carb omelety vám dodají spoustu energie

Poctivé bílkoviny z vajec, ale také výborná chuť. Low carb omelety mají nakročeno k tomu stát se velmi oblíbenými. Dejte jim také šanci, můžete je kombinovat s řadou dalších různých jídel. Low carb dieta není opředená žádnými tajemstvími, ale nic před vámi neskrývá. Nebudete ani pít zázračné lektvary, užijete si chuti a vůně, na které jste vlastně dlouho zvyklí. Cílem je jedno jediné – výrazně omezit denní dávku sacharidů.

Reklama