Reklama

Low Carb omeletyLow Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • Slim Pasta
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb omelety

Vychutnat si je můžete na mnoho různých způsobů, recepty kolující internetem nabízejí různé přílohy a doplňky. Houby nebo různé sýry, ale třeba také cibulka nebo kousky zeleniny. Omeleta je fenomén v každé kuchyni, vajíčka jsou symbolem rychle připraveného jídla, kterým se zavděčíte snad prakticky každému strávníkovi. Chutnají výborně na hniličku i naměkko, když je povaříte asi devět nebo deset minut, budou natvrdo a hodí se třeba i do salátů nebo k čočce. A jak si vychutnáte ketogenní dietu? Samozřejmě, to je zcela jasné, například s výbornou omeletou k nedělnímu obědu. Stačí jen pár minut a je hotovo!

Proteinové omelety mají punc originality

Sýr, žampiony nebo cibulka. A také řada dalších možností, nechybí ani anglická klasika se slaninou. Proteinové omelety si připravíte v řádu minut, nemusíte rozbíjet skořápky a míchat vejce v hrnečku, vlastně se ani v kuchyni neumažete. Vejce a keto dieta, to je už letité partnerství, na které se mohou spolehnout všichni, kdo chtějí nastoupit cestu za vysněnou postavou. Srovnejte si aktuální nabídku nejen vaječných omelet, ale i proteinových koktejlů nebo třeba tyčinek. Stravování se totiž nemusí být bez chuti a barvitosti, byla by škoda ochuzovat se o nádheru života, když se nabízí doslova ze všech stran! Klasické jídlo, které známe každý. S omeletou slavíme úspěchy o víkendových ránech, kdy se nikomu nechce trávit dlouhý čas u plotny. Nízkosacharidová varianta je jistě zajímavá volba.

Low carb omelety vám dodají spoustu energie

Poctivé bílkoviny z vajec, ale také výborná chuť. Low carb omelety mají nakročeno k tomu stát se velmi oblíbenými. Dejte jim také šanci, můžete je kombinovat s řadou dalších různých jídel. Low carb dieta není opředená žádnými tajemstvími, ale nic před vámi neskrývá. Nebudete ani pít zázračné lektvary, užijete si chuti a vůně, na které jste vlastně dlouho zvyklí. Cílem je jedno jediné – výrazně omezit denní dávku sacharidů.

Reklama