Reklama

Low Carb palačinkyLow Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb palačinky

Jen pár minut v kuchyni a vše je připraveno. Dobrota, která současně obsahuje jen minimum sacharidů. Pokud držíte Keto dietu, jistě tušíte, že si nemusíte odpírat chutná jídla, protože tento stravovací plán má alternativu i pro různé oblíbené pochoutky. Neberte si radost, naopak zkuste využít vše, co vám tento dietní jídelníček nabízí. Jsou to nejen výtečné koktejly s vysokou porcí kvalitních bílkovin, které tělu rozhodně prospějí. Vybírat si můžete i z pestré palety příchutí, není tedy důvod dlouho váhat! Low carb dietu si přeci lze i nezávazně vyzkoušet. Budete se po ní cítit lépe? Pak jen do toho a směle pokračujte!

Proteinové palačinky mají přírodní složení

Bez umělých aromat nebo lepku, tedy snadno stravitelné, a přesto velmi dobré. Proteinové palačinky vám jistě učarují, nejen kvůli tomu, že přinášejí několik různých variant nejen pro vaše odpolední nebo večerní mlsání. Hubnutí není o hladovění, tyto dva výrazy vůbec nemůžete brát jako synonyma, jinak byste se ani poklesu váhy nedočkali. Je totiž zřejmé, že s výrazně menšími porcemi na talíři se může metabolismus skoro zastavit, tělo se totiž připraví na nesnadné období. Naši předci to tak měli kdysi dávno nastaveno a my jsme ze stejného těsta. Mnohem lepší bude, když si budete porce hlídat a omezíte sacharidy? Je to jedna z cest, srovnejte si produkty na současném trhu i podle cenovky, a právě ta vaše keto dieta pak bude i ekonomická.

Low carb palačinky jsou lahůdkou pro každého

Bojíte se, že vám snad nebudou chutnat? Zcela zbytečně, jsou plné přírodních ingrediencí a zasytí vás na dlouhé hodiny. Low carb palačinky rozhodně nejsou žádnou náhražkou neurčité chuti a barvy, naopak, jsou vydatné a velmi dobré, vhodné také pro mlsouny a gurmány. Při jejich přípravě určitě nemusíte spěchat, bude navíc zábavná. A prospět vám jistě může i porce vitamínů, zejména pak vitamíny skupiny B. S každou porcí palačinek totiž dostane do těla zhruba pětinu jejich doporučované denní dávky pro dospělého člověka. Zkusíte low carb dietu také?

Reklama