Reklama

Low Carb polévkyLow Carb polévky
  • Low Carb polévky
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb polévky

Snadno si je připravíte a ušetříte spoustu času. Kromě toho mají také výtečnou chuť a zavděčí se i skutečným gurmánům. Co si pak ještě více přát? Low carb dieta má mnoho zajímavých odstínů a stačí jen, když si je pořádně prohlédnete. Je to totiž takový dietní styl, jenž je na první pohled možná dosti nestandardní. Větší porce bílkovin, minimum sacharidů a zdravé tuky mají rozhodně zelenou. Dopřát byste si také měli dostatečné množství vlákniny a nezanedbávat pitný režim. Pokud chcete dietní plán přesně na míru, jsou polévky a koktejly dobrým doplňkem. A nebojte se, stravování bude rozhodně pestré!

Low carb polévky jsou vydatným jídlem

Plnohodnotná strava a žádné odbývání se! Vážně, low carb polévky jsou dosti syté a nabídnou kvalitní bílkoviny, které jsou při správném dodržování low carb diety zcela nezbytné. Nemusíte při tom ušpinit hrnce, krájecí prkénko nebo další nádobí. Tyhle polévky si připravíte jen s horkou vodou, stačí pak pouze celou směs zamíchat – a podávat, až mírně zchladne. Hotovo je tak během pár minut, není důvod se zdržovat krájením surovin, mícháním, dochucováním, všechno je totiž už připraveno. Teď si ještě srovnat jednotlivé polévky – jak to je s cenou za jednotlivé porce? I taková rada při nákupu totiž hodně napoví. Seřaďte si je i podle značek, některé z nich určitě už důvěrně znáte.

Proteinové polévky rovná se velká porce bílkovin

Sacharidů jen minimum, naopak kvalitních proteinů víc než dost! Proteinové polévky mají i zajímavé příchuti, takže si můžete dopřát každý den nějakou jinou. Proč být fádní, proč pořád dokola dělat k obědu zeleninovou polévku, když je tu připravená například i výborná sýrová nebo žampionová variace? Směs je už namíchaná, jen zalít horkou vodou a vychutnat si ji. Spoustu vlákniny a minerálních látek jako bonus. Stravovat se zdravě a hubnout, přitom chutně a vydatně, bez hladovění, i to je symbolem pro keto dietu. Už víte, proč je v dnešním světě tak oblíbená a má miliony fanoušků napříč všemi kontinenty?

Reklama