Reklama

Low Carb polévkyLow Carb polévky
  • Low Carb polévky
  • MixSlim
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb polévky

Snadno si je připravíte a ušetříte spoustu času. Kromě toho mají také výtečnou chuť a zavděčí se i skutečným gurmánům. Co si pak ještě více přát? Low carb dieta má mnoho zajímavých odstínů a stačí jen, když si je pořádně prohlédnete. Je to totiž takový dietní styl, jenž je na první pohled možná dosti nestandardní. Větší porce bílkovin, minimum sacharidů a zdravé tuky mají rozhodně zelenou. Dopřát byste si také měli dostatečné množství vlákniny a nezanedbávat pitný režim. Pokud chcete dietní plán přesně na míru, jsou polévky a koktejly dobrým doplňkem. A nebojte se, stravování bude rozhodně pestré!

Low carb polévky jsou vydatným jídlem

Plnohodnotná strava a žádné odbývání se! Vážně, low carb polévky jsou dosti syté a nabídnou kvalitní bílkoviny, které jsou při správném dodržování low carb diety zcela nezbytné. Nemusíte při tom ušpinit hrnce, krájecí prkénko nebo další nádobí. Tyhle polévky si připravíte jen s horkou vodou, stačí pak pouze celou směs zamíchat – a podávat, až mírně zchladne. Hotovo je tak během pár minut, není důvod se zdržovat krájením surovin, mícháním, dochucováním, všechno je totiž už připraveno. Teď si ještě srovnat jednotlivé polévky – jak to je s cenou za jednotlivé porce? I taková rada při nákupu totiž hodně napoví. Seřaďte si je i podle značek, některé z nich určitě už důvěrně znáte.

Proteinové polévky rovná se velká porce bílkovin

Sacharidů jen minimum, naopak kvalitních proteinů víc než dost! Proteinové polévky mají i zajímavé příchuti, takže si můžete dopřát každý den nějakou jinou. Proč být fádní, proč pořád dokola dělat k obědu zeleninovou polévku, když je tu připravená například i výborná sýrová nebo žampionová variace? Směs je už namíchaná, jen zalít horkou vodou a vychutnat si ji. Spoustu vlákniny a minerálních látek jako bonus. Stravovat se zdravě a hubnout, přitom chutně a vydatně, bez hladovění, i to je symbolem pro keto dietu. Už víte, proč je v dnešním světě tak oblíbená a má miliony fanoušků napříč všemi kontinenty?

Reklama