Reklama

Low Carb PomazánkyLow Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • ChiaShake
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb pomazánky

Hladká a jednoduchá příprava, u které se nezapotíte a nebudete muset ani umývat nádobí. Jistě znáte pomazánky všeho druhu a před dietou se jich hrozíte, protože když vás popadne chuť na něco dobrého, stojí v pomyslné první linii. Low carb dieta je ale symbolem stylu stravování, kde si například nízkosacharidové pečivo rozumí s pomazánkou s vysokým obsahem proteinů. Skutečně ano a můžete si je bez rizika dopřát! Neporušíte žádné předsevzetí a pochutnáte si, dieta bude i nadále pokračovat a kromě jiného – stále budete blízko ketóze, tedy stavu, díky němuž se tuky přeměňují na energii těla.

Proteinové pomazánky ladí dobře se zeleninou

Dopřát si je můžete nejen s chlebem a houstičkami s nízkým obsahem sacharidů. Využijte i sezónní zeleninu, proteinové pomazánky totiž slibují výborný chuťový zážitek v kombinaci s celou řadou dalších doplňků na talíři. Podpořte ketózu, snažte se zhubnout, upravte si jídelníček tak, aby vás maximálně naplňoval a bavil. Sypký prášek, voda, sklenice nebo miska a máte hotovo, postačí už jenom zamíchat. Nejde o žádné kouzlo, ale jednoduchou přípravu pomazánky, kterou si jistě brzy oblíbíte. Srovnejte si jednotlivé produkty, zjistěte, který je nejvýhodnější pro vaši peněženku.

Low carb pomazánky aneb česnek je králem

Máte rádi plodinu, které je připisováno tolik pozitivních ohlasů? Samozřejmě, low carb pomazánky počítají hlavně s česnekem, jenž je už po několik dlouhých generací favoritem zdravé výživy a nezdá se, že by snad měl zamířit z piedestalu dolů. Proč také, když je vlastně doslova a do písmene skvělý? Low carb dieta počítá s cibulí, česnekem, ale i dalšími surovinami. A pomazánka z česneku, která obsahuje jen minimum sacharidů a nebude tak znamenat zátěž pro naplánovanou dietu, je nepochybně velmi dobrou volbou. K snídani, obědu nebo lehké svačince, pomazánek tohoto druhu není nikdy dost!

Reklama