Reklama

Low Carb PomazánkyLow Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • KetoMix

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb pomazánky

Hladká a jednoduchá příprava, u které se nezapotíte a nebudete muset ani umývat nádobí. Jistě znáte pomazánky všeho druhu a před dietou se jich hrozíte, protože když vás popadne chuť na něco dobrého, stojí v pomyslné první linii. Low carb dieta je ale symbolem stylu stravování, kde si například nízkosacharidové pečivo rozumí s pomazánkou s vysokým obsahem proteinů. Skutečně ano a můžete si je bez rizika dopřát! Neporušíte žádné předsevzetí a pochutnáte si, dieta bude i nadále pokračovat a kromě jiného – stále budete blízko ketóze, tedy stavu, díky němuž se tuky přeměňují na energii těla.

Proteinové pomazánky ladí dobře se zeleninou

Dopřát si je můžete nejen s chlebem a houstičkami s nízkým obsahem sacharidů. Využijte i sezónní zeleninu, proteinové pomazánky totiž slibují výborný chuťový zážitek v kombinaci s celou řadou dalších doplňků na talíři. Podpořte ketózu, snažte se zhubnout, upravte si jídelníček tak, aby vás maximálně naplňoval a bavil. Sypký prášek, voda, sklenice nebo miska a máte hotovo, postačí už jenom zamíchat. Nejde o žádné kouzlo, ale jednoduchou přípravu pomazánky, kterou si jistě brzy oblíbíte. Srovnejte si jednotlivé produkty, zjistěte, který je nejvýhodnější pro vaši peněženku.

Low carb pomazánky aneb česnek je králem

Máte rádi plodinu, které je připisováno tolik pozitivních ohlasů? Samozřejmě, low carb pomazánky počítají hlavně s česnekem, jenž je už po několik dlouhých generací favoritem zdravé výživy a nezdá se, že by snad měl zamířit z piedestalu dolů. Proč také, když je vlastně doslova a do písmene skvělý? Low carb dieta počítá s cibulí, česnekem, ale i dalšími surovinami. A pomazánka z česneku, která obsahuje jen minimum sacharidů a nebude tak znamenat zátěž pro naplánovanou dietu, je nepochybně velmi dobrou volbou. K snídani, obědu nebo lehké svačince, pomazánek tohoto druhu není nikdy dost!

Reklama