Reklama

Low Carb PomazánkyLow Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • MixSlim
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb pomazánky

Hladká a jednoduchá příprava, u které se nezapotíte a nebudete muset ani umývat nádobí. Jistě znáte pomazánky všeho druhu a před dietou se jich hrozíte, protože když vás popadne chuť na něco dobrého, stojí v pomyslné první linii. Low carb dieta je ale symbolem stylu stravování, kde si například nízkosacharidové pečivo rozumí s pomazánkou s vysokým obsahem proteinů. Skutečně ano a můžete si je bez rizika dopřát! Neporušíte žádné předsevzetí a pochutnáte si, dieta bude i nadále pokračovat a kromě jiného – stále budete blízko ketóze, tedy stavu, díky němuž se tuky přeměňují na energii těla.

Proteinové pomazánky ladí dobře se zeleninou

Dopřát si je můžete nejen s chlebem a houstičkami s nízkým obsahem sacharidů. Využijte i sezónní zeleninu, proteinové pomazánky totiž slibují výborný chuťový zážitek v kombinaci s celou řadou dalších doplňků na talíři. Podpořte ketózu, snažte se zhubnout, upravte si jídelníček tak, aby vás maximálně naplňoval a bavil. Sypký prášek, voda, sklenice nebo miska a máte hotovo, postačí už jenom zamíchat. Nejde o žádné kouzlo, ale jednoduchou přípravu pomazánky, kterou si jistě brzy oblíbíte. Srovnejte si jednotlivé produkty, zjistěte, který je nejvýhodnější pro vaši peněženku.

Low carb pomazánky aneb česnek je králem

Máte rádi plodinu, které je připisováno tolik pozitivních ohlasů? Samozřejmě, low carb pomazánky počítají hlavně s česnekem, jenž je už po několik dlouhých generací favoritem zdravé výživy a nezdá se, že by snad měl zamířit z piedestalu dolů. Proč také, když je vlastně doslova a do písmene skvělý? Low carb dieta počítá s cibulí, česnekem, ale i dalšími surovinami. A pomazánka z česneku, která obsahuje jen minimum sacharidů a nebude tak znamenat zátěž pro naplánovanou dietu, je nepochybně velmi dobrou volbou. K snídani, obědu nebo lehké svačince, pomazánek tohoto druhu není nikdy dost!

Reklama