Reklama

Low Carb PomazánkyLow Carb Pomazánky
  • Low Carb Pomazánky
  • Slim Pasta
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb pomazánky

Hladká a jednoduchá příprava, u které se nezapotíte a nebudete muset ani umývat nádobí. Jistě znáte pomazánky všeho druhu a před dietou se jich hrozíte, protože když vás popadne chuť na něco dobrého, stojí v pomyslné první linii. Low carb dieta je ale symbolem stylu stravování, kde si například nízkosacharidové pečivo rozumí s pomazánkou s vysokým obsahem proteinů. Skutečně ano a můžete si je bez rizika dopřát! Neporušíte žádné předsevzetí a pochutnáte si, dieta bude i nadále pokračovat a kromě jiného – stále budete blízko ketóze, tedy stavu, díky němuž se tuky přeměňují na energii těla.

Proteinové pomazánky ladí dobře se zeleninou

Dopřát si je můžete nejen s chlebem a houstičkami s nízkým obsahem sacharidů. Využijte i sezónní zeleninu, proteinové pomazánky totiž slibují výborný chuťový zážitek v kombinaci s celou řadou dalších doplňků na talíři. Podpořte ketózu, snažte se zhubnout, upravte si jídelníček tak, aby vás maximálně naplňoval a bavil. Sypký prášek, voda, sklenice nebo miska a máte hotovo, postačí už jenom zamíchat. Nejde o žádné kouzlo, ale jednoduchou přípravu pomazánky, kterou si jistě brzy oblíbíte. Srovnejte si jednotlivé produkty, zjistěte, který je nejvýhodnější pro vaši peněženku.

Low carb pomazánky aneb česnek je králem

Máte rádi plodinu, které je připisováno tolik pozitivních ohlasů? Samozřejmě, low carb pomazánky počítají hlavně s česnekem, jenž je už po několik dlouhých generací favoritem zdravé výživy a nezdá se, že by snad měl zamířit z piedestalu dolů. Proč také, když je vlastně doslova a do písmene skvělý? Low carb dieta počítá s cibulí, česnekem, ale i dalšími surovinami. A pomazánka z česneku, která obsahuje jen minimum sacharidů a nebude tak znamenat zátěž pro naplánovanou dietu, je nepochybně velmi dobrou volbou. K snídani, obědu nebo lehké svačince, pomazánek tohoto druhu není nikdy dost!

Reklama