Reklama

Přílohy a omáčkyPřílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • KetoMix
  • Cena od 500 do 1000 Kč

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb přílohy a omáčky

Jsou velmi chutné, vydatné, obsahují jen zlomek kalorií oproti těstovinám, na které jsme si už před léty zvykli. A dají se kombinovat na desítky různých způsobů, takže si díky nim v kuchyni užijete mnoho zajímavých chvilek. Poznáte rozdíl? Bude to hodně těžké až nemožné, a přitom nejde o žádnou náhražku, která by vás nezasytila. Je tomu právě naopak, oceníte i snadný způsob přípravy, díky němuž ušetříte v kuchyni drahocenný čas. Low carb dieta má mnoho variací, takže se nebojte i lehce experimentovat, což je nakonec při vaření naprosto žádoucí. Nesmíte se totiž nudit!

Proteinové přílohy a omáčky mají mnoho podob

Dáte si těstoviny, rýži nebo nudle? To vše bez zbytečných kalorií a sacharidů? Proteinové přílohy a omáčky jsou vhodnou alternativou, když držíte low carb dietu a chcete zhubnout přebytečná kila. Kromě toho, že lépe se hubne s úsměvem, byste měli vědět, že hubnutí je i v hlavě. Jinak řečeno, bez dobré motivace bohužel prakticky není šance uspět. Barbecue dresink nebo kečup? I tato dochucovadla mohou být bez obrovské porce sacharidů, stačí jen vědět, kde si vybírat. Zdravá výživa vás obohatí, budete se cítit lépe, a navíc si opravdu pochutnáte. Srovnejte si jednotlivé produkty podle cenovek a namíchejte si jídelníček na příští týdny, přesně podle svého nejlepšího gusta!

Konjakové těstoviny znamenají chuť a zdraví

Bez lepku, ale také bez sacharidů. I takové mohou být přílohy, samozřejmě – důkazem tohoto tvrzení jsou bezesporu konjakové těstoviny, s nimiž si v kuchyni vykouzlíte řadu zajímavých jídel. A jejich příprava? Ta vám zabere opravdu jen pár minut, proč vlastně trávit podobnou činností víc času, než je skutečně nutné? Dobrot přeci na našem talíři není nikdy dost, navíc, pokud jsou zdravé a vydatné, nemůže mít námitek ani zkušený dietní specialista. Low carb dieta se dá držet i s úsměvem a hodně velkou nápaditostí! Vždyť není důvod se na svět mračit.

Reklama