Reklama

Low Carb pudinkyLow Carb pudinky
  • Low Carb pudinky
  • MixSlim
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb pudinky

Bez dietních hříchů, a přitom se skvělou chutí. Že je něco podobného naprosto nemožné a každou dietu je třeba řešit do poslední kalorie? Ale vůbec ne, to jen žijete ve starém světě! Ten nový už počítá s ketogenní dietou, tedy způsobem stravování, jenž omezuje sacharidy a zvýhodňuje opravdu kvalitní bílkoviny. Vychutnejte si život se všemi jeho barvami, přichází pudinky, koktejly anebo třeba proteinové pečivo. Potěší vás hned po prvním soustu, nabídne totiž opravdu zajímavou chuť. Dieta tedy rozhodně nemusí být bez radosti!

Proteinové pudinky si připravíte za chvilku

Rozmícháte směs v šejkru a necháte přinejmenším hodinu v chladničce, zatímco se podíváte třeba na dva díly svého oblíbeného seriálu. Nemusíte tedy nic vařit, stát u plotny, čekat, než bude konečně hotovo. Proteinové pudinky tedy mají své kouzlo, a to hned dvojí. První tkví ve způsobu přípravy, druhé v tom, že i keto dieta nebude vůbec nic namítat. Lepek je totiž na ústupu, podobně jako cukr. Bílkoviny naopak vládnou a připraveno je i pár opravdu exotických chutí, mezi nimiž je opravdovým králem mango. Nebo byste si snad dali bílou čokoládu? Jistě, i ta je snadno k mání. Seřaďte si jednotlivé varianty podle cenovky nebo oblíbeného výrobce a budete mít větší přehled. Zcela nezávazně, samozřejmě!

Low carb pudinky jsou zajímavou variantou

Kakao, Piňa colada nebo vanilka. To je jen malý výčet příchutí, které se vám nabízí. Rodina, do níž patří low carb pudinky, je tak mimořádně pestrobarevná a platí, že nabídne pro každý den v týdnu něco zajímavého a nevšedního. Ochutnejte také lesní plody nebo klasiku v podobě čokolády. Jinak řečeno, je z čeho vybírat a nuda nebo šeď rozhodně nejsou na programu dne! Překonejte chuť na mlsání jednoduše tím, že si dáte něco, co nepatří mezi klasické sladkosti, ale vypadá tak na první pohled. Když držíte dietu, je šálení smyslů povolené. Low carb dieta je navíc zábavou!

Reklama