Reklama

Low Carb tyčinkyLow Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • MixSlim
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb tyčinky

Sušenky nejsou dobrý nápad, zvláště pokud držíte dietu. Sice se na nás v regálech obchodů hezky usmívají, ale jsou často plné náhražek, cukrů a nezdravých surovin, díky nimž bychom měli se snahou zhubnout velký problém. Lepší je vydržet, vytrvat a mít jasno o tom, co jíst a co nikoliv, protože ovoce úspěchu přijde jen pro ty, co se umí dobře ovládnout. Chuť na něco dobrého ale je v každém z nás, můžeme ji však potlačit velmi snadno – stačí dát si tyčinku plnou kvalitních bílkovin, ve které se skrývá jen nepatrné množství cukru. Dietní hřích? Ne, vůbec ne, můžete se naprosto spolehnout!

Proteinové tyčinky doslova milují rozmanitost

Nehrozí, že se začnete nudit a pociťovat, že by snad byla vaše strava jednotvárná. Vůbec ne, protože proteinové tyčinky mají několik nevšedních podob a sázejí i na klasiku. Mango, pomeranč a vanilka v kombinaci s čokoládou? Vanilka s kokosem? To samozřejmě ještě není vše, neboť keto dieta je hlavně o rozmanitosti. Máte omezit sacharidy, ale ne ochuzovat se o potěšení a radost ze života. To by byla přeci velká škoda a navíc, s dobrou náladou se pak hubne mnohem lépe. Když zapojíte v rozumné míře také cvičení, výsledky se pak určitě brzy dostaví, jen vydržet! Srovnejte si produkty podle ceny, kupte si větší balení, díky němuž nebudete muset tak často doplňovat zásoby.

Low carb tyčinky jsou skutečnou lahůdkou

Dietní režim neznamená, že budete jíst jen syrovou zeleninu. Low carb tyčinky jsou zárukou, že vaše dieta bude veselá a plná zajímavých změn v jídelníčku. Jednou si dáte tyčinku, podruhé omeletu, pak zase polévku a koktejl, vše s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, prakticky bez cukrů, a především pak z čerstvých surovin. Low carb dieta možná není pro každého, ale pokud se vám jednou zalíbí a uvidíte výsledky, budete jistě nadšení. A o to tu přeci jde především!

Reklama