Reklama

OstatníOstatní
  • Ostatní
  • ChiaShake

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb Ostatní produkty

Low carb dieta nemusí být žádným strašákem, nejde o program, se kterým byste se snad museli zříkat oblíbených jídel. Jen vezměte v úvahu, že existují i zajímavé alternativy, co se v chuti zase tolik neliší. Cílem je jen jedno, omezit cukry, a to v co nejširší míře. Pokud se chcete dopracovat do stavu ketózy, nic jiného vám ani nezbývá. Samozřejmě platí, že tento dietní styl není pro každého, ale když přinese ovoce, jistě na něj nedáte ani v nejmenším dopustit. Nelze čekat výsledky hned druhý den, hubnutí je záležitost delšího časového horizontu. Ale to už jistě víte.

Proteinové chipsy pro večerní mlsání

Bez výčitek a nadto s pěknou porcí bílkovin, které jsou ideální potravou pro naše svalstvo a zajišťují řadu důležitých tělesných funkcí. Proteinové chipsy jsou křupavou dobrotou například k televizní obrazovce, jež v porovnání s přesolenou variací plné tuků přináší mlsání v souladu se zdravou výživou. Bílkoviny obsažené v těchto chipsech jsou pro keto dietu zcela ideální a srovnatelné i s těmi, které pocházejí z čerstvého masa. Porovnejte si cenovky u jednotlivých produktů a zjistěte, jenž je nejvýhodnější i pro vaši peněženku. A popřemýšlejte také o různých doplňcích pro jídelníček, jako jsou například spalovače tuků. Ty pomohou rozjet metabolismus na vyšší obrátky a doplnit vaši snahu.

Sušené maso nejen na cesty

Často vyrážíte mimo domov, služební cesty jsou takřka neustále na programu. Potom je v případě, že držíte také low carb dietu, dobrou alternativou nejen proteinový koktejl, jenž si připravíte doslova do minuty, ale i sušené maso. Výrazná chuť masa společně s kořením, nevyjímaje samozřejmě i trochu soli, kterou používali pro podobné účely už naši dávní předkové. Bude to vepřové nebo hovězí? Oceníte i trochu chilli, díky němuž bude výsledek o mnoho peprnější? Někdo to rád pálivé, jak říká klasické sousloví. Low carb dieta v tomto směru tedy rozhodně nebude proti!

Reklama