Reklama

Low Carb koktejlyLow Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • Slim Pasta
  • Nejlevnější
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb koktejly

Zajímavá chuť a pestrobarevný výběr, to jsou základní kameny úspěchu koktejlů plných proteinů, které nedílně patří k oblíbené keto dietě. Minimum sacharidů, ale přesto skvělá chuť. Stačí jenom trochu prášku, jenž se rozmíchá ve vodě, nic více a nic méně. K prášku pak přidáte dochucovací směs, která je k mání v různých variacích. Káva, mango, meruňka, ale také spoustu dalších. Nesmí chybět čokoláda, vanilka a banán, vždyť zmrzlinář, jenž by je ve své nabídce opomenul, by neměl šanci vůbec zazářit, ani od dětí by jistě žádnou pochvalu nedostal.

Proteinové koktejly na hubnutí mají řadu různých podob

Pro každý den nějaký jiný, proč nezkusit změnu? Proteinové koktejly na hubnutí nabídnou spoustu nevšedních příchutí a mohou se stát součástí vašeho jídelníčku i v dlouhodobém horizontu. Pokud se vám opravdu low carb dieta zalíbí, není nic snazšího, než v ní i s pomocí těchto koktejlů, co se velice snadno připravují, i nadále pokračovat. Srovnejte si cenovky, vyberte si nejpříznivější variantu i pro vaši peněženku – byť je samozřejmě jasné, že oblíbená příchuť vládne. Stačí jen lžička směsi a shaker s vodou. Svůj nápoj si tak můžete připravit klidně i na cestách nebo tam, kde není možné uvařit si. V neposlední řadě uspoříte hodně času. Kdo by se chtěl zdržovat přípravou náročnějších jídel, že?

Proteinový nápoj vám zaručeně zachutná

Proteinová dieta může vypadat různě, existuje několik forem, které se shodují v nižším až téměř nulovém příjmu sacharidů, ale také větší porci bílkovin na talíři. Proteinový nápoj je tedy vítaným společníkem, na kterém si vyzkoušíte, jak takovéto dietní stravování vlastně může vypadat. Dáte si jej s námi také? Nebojte a ochutnejte, určitě budete mile překvapeni. Byla by škoda nevyzkoušet všechny dostupné příchuti, podobně jako vášnivý cestovatel nesmí minout žádnou zajímavou evropskou destinaci.

Reklama