Reklama

Low Carb NápojeLow Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • Slim Pasta
  • Nejlevnější
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb nápoje

Můžete si je dát s klidným svědomím, není třeba počítat kalorie a prohlížet etikety, jestli právě tady nečíhá ona pověstná sacharidová bomba. Žádné slazené limonády z českých marketů, kde je cukru až příliš. Nápoje s vysokým obsahem proteinů jsou zárukou, že máte před sebou sklenici plnou zdraví a bez zbytečných chemických příměsí. Dejte si je místo odpolední svačinky, vychutnejte si ranní koktejl s příchutí vanilky, čokolády nebo pomeranče. Nebo zkuste sklenku vína, v němž koluje ručně vybíraná réva a je tedy zárukou výborné kvality. Stačí jen ochutnat a popřemýšlet, co si dáte zase příště.

Nízkosacharidové nápoje při ketogenní dietě

Dopřát si občas pár sklenek vína nebo zkusit jiné nízkosacharidové nápoje, to lze při běžné keto dietě jistě doporučit. Proč pořád pít jen čistou vodu, když je kolem tolik dobrého pití, a to i bez obsahu zbytečného cukru? Vyberte si podle chuti, seřaďte si jednotlivé produkty i podle jejich cenové hladiny. Chcete něco bez alkoholu? Ale samozřejmě, nabízí se různé čaje, například ten, co zajistí duševní pohodu – šípek a meduňka se postarají o mnohé. Nebo byste si dali nápoj, co připomene znalcům opravdový vánoční punč? I ten je pochopitelně v nabídce a postačí vám jediné kliknutí.

Low carb nápoje jsou zdravou svačinkou

Ráno, dopoledne nebo i podvečer, zkrátka mezi hlavními jídly dne, když dostanete chuť na něco dobrého. Zasytíte se, nebudete mít pocit hladu, a navíc si vychutnáte sklenku plnou zdravých bílkovin. Zkrátka a dobře, low carb nápoje jsou velmi zajímavou alternativou za sladké limonády, které v sobě skrývají přímo neuvěřitelnou spoustu cukru. Nebo si dáte letní drink? Je to jen na vás, protože low carb dieta je poměrně svobodná – stačí jen omezit sacharidy a propracovat se postupně, svým vlastním tempem, do takzvané ketózy. Hubnutí už nemusí být jen neuskutečnitelným snem, co je nad vaše osobní síly. Zkuste se více odhodlat!

Reklama