Reklama

OstatníOstatní
  • Ostatní
  • Nejlevnější
  • Cena od 500 do 1000 Kč

Reklama

Low carb Ostatní produkty

Low carb dieta nemusí být žádným strašákem, nejde o program, se kterým byste se snad museli zříkat oblíbených jídel. Jen vezměte v úvahu, že existují i zajímavé alternativy, co se v chuti zase tolik neliší. Cílem je jen jedno, omezit cukry, a to v co nejširší míře. Pokud se chcete dopracovat do stavu ketózy, nic jiného vám ani nezbývá. Samozřejmě platí, že tento dietní styl není pro každého, ale když přinese ovoce, jistě na něj nedáte ani v nejmenším dopustit. Nelze čekat výsledky hned druhý den, hubnutí je záležitost delšího časového horizontu. Ale to už jistě víte.

Proteinové chipsy pro večerní mlsání

Bez výčitek a nadto s pěknou porcí bílkovin, které jsou ideální potravou pro naše svalstvo a zajišťují řadu důležitých tělesných funkcí. Proteinové chipsy jsou křupavou dobrotou například k televizní obrazovce, jež v porovnání s přesolenou variací plné tuků přináší mlsání v souladu se zdravou výživou. Bílkoviny obsažené v těchto chipsech jsou pro keto dietu zcela ideální a srovnatelné i s těmi, které pocházejí z čerstvého masa. Porovnejte si cenovky u jednotlivých produktů a zjistěte, jenž je nejvýhodnější i pro vaši peněženku. A popřemýšlejte také o různých doplňcích pro jídelníček, jako jsou například spalovače tuků. Ty pomohou rozjet metabolismus na vyšší obrátky a doplnit vaši snahu.

Sušené maso nejen na cesty

Často vyrážíte mimo domov, služební cesty jsou takřka neustále na programu. Potom je v případě, že držíte také low carb dietu, dobrou alternativou nejen proteinový koktejl, jenž si připravíte doslova do minuty, ale i sušené maso. Výrazná chuť masa společně s kořením, nevyjímaje samozřejmě i trochu soli, kterou používali pro podobné účely už naši dávní předkové. Bude to vepřové nebo hovězí? Oceníte i trochu chilli, díky němuž bude výsledek o mnoho peprnější? Někdo to rád pálivé, jak říká klasické sousloví. Low carb dieta v tomto směru tedy rozhodně nebude proti!

Reklama