Reklama

Low Carb balíčkyLow Carb balíčky
  • Low Carb balíčky
  • Nejlevnější podle porce
  • Cena od 500 do 1000 Kč

Reklama

Low carb výhodné balíčky

Trvale zhubnout, mít ze sebe dobrý pocit, vyzkoušet si dietu, se kterou budete dlouhodobě spokojení. Ketogenní dieta je jednou z těch, co mají zajímavý náboj. Nenechejte se ukolébat, znudit a připravit o potěšení ze skvělé chuti různých jídel. Ochudit se o gastronomické požitky nemusíte ani tehdy, když budete držet dietu. Nikde přece není psáno, že kvůli shození přebytečných kil musíte být o chlebu a vodě. Rozmanité chuti a barvy na talíři jsou přeci žádoucí, nenechejte vyhrát jeden jediný šedivý odstín!

Balíček low carb diety na 4 týdny je dobrý začátek

Připravit se, do startovních bloků zakleknout, pozor, teď! Ne, nepůjde o sprint, ale spíš o maraton, hubnutí totiž není nic, co byste zvládli za jediné odpoledne. Během něj se spíše můžete rozhodnout, konečně odhodlat, že do low carb diety opravdu půjdete. Balíček low carb diety na 4 týdny může mít různé formy a přinese vám nevšední způsob stravování, při němž nebudete mít pocit, že snad o něco ve vašem životě přicházíte. Pudinky, dietní omelety a palačinky, ale také vydatné polévky. Rozhodně nejde o to, abyste měli pocit prázdného žaludku. Naopak, zasycení je u této diety důležité, jen se o něj nepostarají jednoduché sacharidy. Pocit sytosti by totiž sám o sobě nevydržel příliš dlouho a brzy byste šli do ledničky znovu. A přesně tak totiž vznikají kila, jichž se poté chceme pracně zbavovat!

Ketonová dieta na 4 týdny bez dlouhých hodin v kuchyni

Nemusíte připravovat svíčkovou, trávit celé odpoledne za plotnou. Věnujte se svým koníčkům, cvičení nebo čemukoliv, co máte rádi. Ketonová dieta na 4 týdny je už připravená v malých balíčcích, stačí jen, abyste si připravili dietní koktejly nebo polévky, omelety a kaše podle návodu – půjde spíše jen o minuty. A vybírat si můžete podle vlastních preferencí, oblíbená keto dieta nabídne třeba volbu mezi klasickou sýrovou nebo žampionovou omeletou a mohli bychom pokračovat. Čím více barev a chutí, tím také lépe, nebo snad ne? Porovnávejte si podle cenové hladiny různé produkty, vyberte si jednoduše ten nejlepší pro vás!

Reklama