Reklama

Čokolády a sladkostiČokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • MixSlim
  • Nejlevnější podle porce
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké přichází často v tu nejméně vhodnou chvíli. Ale není se čeho obávat, už jen proto, že jí dokážeme dost dobře čelit! Proteinová čokoláda je něco jiného než supermarketová varianta, kde na vás po otevření pohlédne obrovská porce cukru. A právě ta je dietním problémem, neboť je téměř zaručené, že se pravidelné dopřávání si podobných čokolád projeví i na váze. Totéž platí o dobrotách s lískovými nebo vlašskými ořechy. Přitom existuje varianta, se kterou se nemusíte nijak omezovat a můžete si ji dát třeba k palačinkám. Samozřejmě těm proteinovým, v nichž nenajdete žádnou velkou porci sacharidů.

Nízkosacharidové čokolády nabídnou skvělé variace

Už jste je někdy dříve ochutnali? Potom víte, že nízkosacharidové čokolády mají početné množství variant a pro každý den v týdnu se nabízí nějaká ze zajímavých příchutí. Nebudete se tedy nijak nudit ani při mlsání! Mezi čokoládami se ale dostane ke slovu ještě pár dalších dobrot, patří mezi ně osvědčená klasika, která byla dříve v domácnosti zcela běžná. Čekankový sirup si nemůžeme dovolit nezmínit, vždyť s palačinkami nebo jinými dezerty chutná naprosto dokonale. Nenechte se zmýlit, čokoláda k dietě opravdu patří. Low carb dieta je totiž trochu jiná než ostatní. Podívejte se, co nabízí a porovnejte si jednotlivé produkty podle cenové hladiny, bude se vám pak lépe vybírat!

Čokolády s nízkým obsahem sacharidů jsou už klasikou

Dáte jim také šanci? Zaslouží si ji, protože jsou opravdu zajímavé. Čokolády s nízkým obsahem sacharidů znamenají revoluci v mlsání, neboť se už nyní nemusíte ohlížet na kalorie – cukru je zde naprosté minimum! Low carb dieta nabídne tolik dobrých věcí, že by byla škoda ji vůbec nevyzkoušet. Stačí vytrvat a cesta k postavě, která se vám bude líbit, už může být zase o něco kratší. Když vás přepadne chuť na sladké, nebojte se a nastavte jí v zrcadle třeba právě nízkosacharidovou čokoládu.

Reklama