Reklama

Low Carb kašeLow Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • Nejlevnější podle porce
  • Cena od 500 do 1000 Kč

Reklama

Low carb kaše

Začít nový den s úsměvem a bez cukru? Ale jistě, stačí si dopřát kaši, která omezuje sacharidy na maximum, a naopak vám nabídne velkou porci kvalitních proteinů. Jen malou chvilku a bude hotovo, může se už podávat! Už se nebudete mračit na celý svět, teď si vychutnáte každé ráno. Skutečně, protože příchutě jahody, banánu, čokolády a vanilky můžete dle libosti kombinovat. Nebo třeba i vynechat tu, která vám nesedí a dopřát si spíše tu oblíbenější. Nikde není psáno, jak přesně musíte do puntíku držet ketogenní dietu, v tom tkví tajemství jejího letitého úspěchu!

Proteinová kaše je ideální pro snídani

Můžete si ji pochopitelně dát kdykoliv během dne, ale už název napovídá, že bude spíš vhodná pro snadno stravitelný ranní příděl kalorií, kdy potřebujete rozběhnout trávení a příjemně se probudit do nového rána. Proteinová kaše je skutečně radostí, připraví se totiž už za několik okamžiků a snadno si ji můžete vzít třeba i na cesty. Pokud jste zaspali, nic se neděje, stejně tak ani není problém, když budete chtít ještě ráno odpovědět na pár mailů a snídaně by měla proběhnout co možná nejrychleji. Zkombinujte originální chuť a pestrost, prohlédněte si aktuální cenovou hladinu jednotlivých výrobců kaší, kteří se rozhodli dopřát vám zajímavější keto dietu!

Low carb kaše je základem veselého dne

Dietní, ale přesto výborná! Je tohle vůbec v dnešní době možné? Ale ano, 21. století přineslo řadu změn ve stravování, a právě low carb kaše je základem pro dietu, co je opravdu oblíbená. Výrazně menší porce sacharidů, ale bílkovin, které jsou základní stavební jednotkou třeba i pro svalstvo, si dopřejete více. Cílem je ketóza, tedy stav, v němž se podkožní tuky spotřebovávají mnohem rychleji. Když vytrváte, odměna bude zajímavá, podpořte své úsilí ještě pravidelným pohybem a výsledky se nepochybně brzy dostaví.

Reklama