Reklama

Low Carb koktejlyLow Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • MixSlim
  • Nejlevnější podle porce

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb koktejly

Zajímavá chuť a pestrobarevný výběr, to jsou základní kameny úspěchu koktejlů plných proteinů, které nedílně patří k oblíbené keto dietě. Minimum sacharidů, ale přesto skvělá chuť. Stačí jenom trochu prášku, jenž se rozmíchá ve vodě, nic více a nic méně. K prášku pak přidáte dochucovací směs, která je k mání v různých variacích. Káva, mango, meruňka, ale také spoustu dalších. Nesmí chybět čokoláda, vanilka a banán, vždyť zmrzlinář, jenž by je ve své nabídce opomenul, by neměl šanci vůbec zazářit, ani od dětí by jistě žádnou pochvalu nedostal.

Proteinové koktejly na hubnutí mají řadu různých podob

Pro každý den nějaký jiný, proč nezkusit změnu? Proteinové koktejly na hubnutí nabídnou spoustu nevšedních příchutí a mohou se stát součástí vašeho jídelníčku i v dlouhodobém horizontu. Pokud se vám opravdu low carb dieta zalíbí, není nic snazšího, než v ní i s pomocí těchto koktejlů, co se velice snadno připravují, i nadále pokračovat. Srovnejte si cenovky, vyberte si nejpříznivější variantu i pro vaši peněženku – byť je samozřejmě jasné, že oblíbená příchuť vládne. Stačí jen lžička směsi a shaker s vodou. Svůj nápoj si tak můžete připravit klidně i na cestách nebo tam, kde není možné uvařit si. V neposlední řadě uspoříte hodně času. Kdo by se chtěl zdržovat přípravou náročnějších jídel, že?

Proteinový nápoj vám zaručeně zachutná

Proteinová dieta může vypadat různě, existuje několik forem, které se shodují v nižším až téměř nulovém příjmu sacharidů, ale také větší porci bílkovin na talíři. Proteinový nápoj je tedy vítaným společníkem, na kterém si vyzkoušíte, jak takovéto dietní stravování vlastně může vypadat. Dáte si jej s námi také? Nebojte a ochutnejte, určitě budete mile překvapeni. Byla by škoda nevyzkoušet všechny dostupné příchuti, podobně jako vášnivý cestovatel nesmí minout žádnou zajímavou evropskou destinaci.

Reklama