Reklama

Low Carb palačinkyLow Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • Slim Pasta
  • Nejlevnější podle porce
  • Cena od 500 do 1000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb palačinky

Jen pár minut v kuchyni a vše je připraveno. Dobrota, která současně obsahuje jen minimum sacharidů. Pokud držíte Keto dietu, jistě tušíte, že si nemusíte odpírat chutná jídla, protože tento stravovací plán má alternativu i pro různé oblíbené pochoutky. Neberte si radost, naopak zkuste využít vše, co vám tento dietní jídelníček nabízí. Jsou to nejen výtečné koktejly s vysokou porcí kvalitních bílkovin, které tělu rozhodně prospějí. Vybírat si můžete i z pestré palety příchutí, není tedy důvod dlouho váhat! Low carb dietu si přeci lze i nezávazně vyzkoušet. Budete se po ní cítit lépe? Pak jen do toho a směle pokračujte!

Proteinové palačinky mají přírodní složení

Bez umělých aromat nebo lepku, tedy snadno stravitelné, a přesto velmi dobré. Proteinové palačinky vám jistě učarují, nejen kvůli tomu, že přinášejí několik různých variant nejen pro vaše odpolední nebo večerní mlsání. Hubnutí není o hladovění, tyto dva výrazy vůbec nemůžete brát jako synonyma, jinak byste se ani poklesu váhy nedočkali. Je totiž zřejmé, že s výrazně menšími porcemi na talíři se může metabolismus skoro zastavit, tělo se totiž připraví na nesnadné období. Naši předci to tak měli kdysi dávno nastaveno a my jsme ze stejného těsta. Mnohem lepší bude, když si budete porce hlídat a omezíte sacharidy? Je to jedna z cest, srovnejte si produkty na současném trhu i podle cenovky, a právě ta vaše keto dieta pak bude i ekonomická.

Low carb palačinky jsou lahůdkou pro každého

Bojíte se, že vám snad nebudou chutnat? Zcela zbytečně, jsou plné přírodních ingrediencí a zasytí vás na dlouhé hodiny. Low carb palačinky rozhodně nejsou žádnou náhražkou neurčité chuti a barvy, naopak, jsou vydatné a velmi dobré, vhodné také pro mlsouny a gurmány. Při jejich přípravě určitě nemusíte spěchat, bude navíc zábavná. A prospět vám jistě může i porce vitamínů, zejména pak vitamíny skupiny B. S každou porcí palačinek totiž dostane do těla zhruba pětinu jejich doporučované denní dávky pro dospělého člověka. Zkusíte low carb dietu také?

Reklama