Reklama

Low Carb pečivoLow Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • ChiaShake
  • Nejlevnější podle porce

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb pečivo

Vychutnat si dietu? Přesně tak, v dnešní době je možné leccos a je to právě low carb dieta, která je plná zajímavých chutí a vůní, jimž jednoduše neodoláte. Odstínů je tu na desítky, jen si vybrat ty, co vám budou vyhovovat. Kromě proteinových sušenek to mohou být třeba i koktejly, které si dochutíte jen trochou prášku. Naprosté minimum sacharidů a o to více bílkovin, to znamená jediné – ketóza je už vlastně na dohled, cíl je stále blíž, stačí jen, když vytrváte ještě nějakou dobu v nastoupeném trendu.

Proteinové pečivo je variací na klasické sladkosti

Muffin, sušenky nebo perníčky. To vše v rámci diety? Ale ano, proteinové pečivo nabídne alternativu, za kterou se nemusíte vinit – neporušíte žádná pravidla, právě naopak, budete je spíše do puntíku dodržovat. Chléb nebo houstičky k snídani, případně s pomazánkou, která nabídne další slušnou porci proteinů. Pokud si nedokážete život bez pečiva představit, loučit se s ním rozhodně nemusíte. Jen je třeba sáhnout po tom správném, se kterým nebude keto dieta narušena. Chcete si vybrat i podle ceny nebo výrobce? Seřaďte si všechny dostupné nabídky jedním kliknutím a budete mít o svém budoucím nákupu mnohem jasněji!

Low carb pečivo vám zavoní také Vánocemi

Skořice, perník, pomerančová kůra. Přesně tak, mezi low carb pečivo se řadí i originální perníčky, ve kterých nenajdete zbytečný cukr, a přesto zachutnají zkrátka skvěle. Nebo byste si dali sušenky s čokoládovou polevou? Ne, to není vtip. Low carb dieta může mít tolik podob, kolik dovolí vaše fantazie. Bez lepku, přidaného cukru, ale zato s více bílkovinami, jak velí předepsané tabulky. Originální perníčky jsou vhodné i pro hosty. Zkuste, jestli poznají jejich tajemství nebo je budou považovat za klasiku. Opravdu jsou až tak k nerozeznání? Nechejte se překvapit, výsledky budou možná skutečně zajímavé.

Reklama