Reklama

Low Carb pudinkyLow Carb pudinky
  • Low Carb pudinky
  • KetoMix
  • Nejlevnější podle porce

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb pudinky

Bez dietních hříchů, a přitom se skvělou chutí. Že je něco podobného naprosto nemožné a každou dietu je třeba řešit do poslední kalorie? Ale vůbec ne, to jen žijete ve starém světě! Ten nový už počítá s ketogenní dietou, tedy způsobem stravování, jenž omezuje sacharidy a zvýhodňuje opravdu kvalitní bílkoviny. Vychutnejte si život se všemi jeho barvami, přichází pudinky, koktejly anebo třeba proteinové pečivo. Potěší vás hned po prvním soustu, nabídne totiž opravdu zajímavou chuť. Dieta tedy rozhodně nemusí být bez radosti!

Proteinové pudinky si připravíte za chvilku

Rozmícháte směs v šejkru a necháte přinejmenším hodinu v chladničce, zatímco se podíváte třeba na dva díly svého oblíbeného seriálu. Nemusíte tedy nic vařit, stát u plotny, čekat, než bude konečně hotovo. Proteinové pudinky tedy mají své kouzlo, a to hned dvojí. První tkví ve způsobu přípravy, druhé v tom, že i keto dieta nebude vůbec nic namítat. Lepek je totiž na ústupu, podobně jako cukr. Bílkoviny naopak vládnou a připraveno je i pár opravdu exotických chutí, mezi nimiž je opravdovým králem mango. Nebo byste si snad dali bílou čokoládu? Jistě, i ta je snadno k mání. Seřaďte si jednotlivé varianty podle cenovky nebo oblíbeného výrobce a budete mít větší přehled. Zcela nezávazně, samozřejmě!

Low carb pudinky jsou zajímavou variantou

Kakao, Piňa colada nebo vanilka. To je jen malý výčet příchutí, které se vám nabízí. Rodina, do níž patří low carb pudinky, je tak mimořádně pestrobarevná a platí, že nabídne pro každý den v týdnu něco zajímavého a nevšedního. Ochutnejte také lesní plody nebo klasiku v podobě čokolády. Jinak řečeno, je z čeho vybírat a nuda nebo šeď rozhodně nejsou na programu dne! Překonejte chuť na mlsání jednoduše tím, že si dáte něco, co nepatří mezi klasické sladkosti, ale vypadá tak na první pohled. Když držíte dietu, je šálení smyslů povolené. Low carb dieta je navíc zábavou!

Reklama