Reklama

OstatníOstatní
  • Ostatní
  • MixSlim
  • Nejlevnější podle porce
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb Ostatní produkty

Low carb dieta nemusí být žádným strašákem, nejde o program, se kterým byste se snad museli zříkat oblíbených jídel. Jen vezměte v úvahu, že existují i zajímavé alternativy, co se v chuti zase tolik neliší. Cílem je jen jedno, omezit cukry, a to v co nejširší míře. Pokud se chcete dopracovat do stavu ketózy, nic jiného vám ani nezbývá. Samozřejmě platí, že tento dietní styl není pro každého, ale když přinese ovoce, jistě na něj nedáte ani v nejmenším dopustit. Nelze čekat výsledky hned druhý den, hubnutí je záležitost delšího časového horizontu. Ale to už jistě víte.

Proteinové chipsy pro večerní mlsání

Bez výčitek a nadto s pěknou porcí bílkovin, které jsou ideální potravou pro naše svalstvo a zajišťují řadu důležitých tělesných funkcí. Proteinové chipsy jsou křupavou dobrotou například k televizní obrazovce, jež v porovnání s přesolenou variací plné tuků přináší mlsání v souladu se zdravou výživou. Bílkoviny obsažené v těchto chipsech jsou pro keto dietu zcela ideální a srovnatelné i s těmi, které pocházejí z čerstvého masa. Porovnejte si cenovky u jednotlivých produktů a zjistěte, jenž je nejvýhodnější i pro vaši peněženku. A popřemýšlejte také o různých doplňcích pro jídelníček, jako jsou například spalovače tuků. Ty pomohou rozjet metabolismus na vyšší obrátky a doplnit vaši snahu.

Sušené maso nejen na cesty

Často vyrážíte mimo domov, služební cesty jsou takřka neustále na programu. Potom je v případě, že držíte také low carb dietu, dobrou alternativou nejen proteinový koktejl, jenž si připravíte doslova do minuty, ale i sušené maso. Výrazná chuť masa společně s kořením, nevyjímaje samozřejmě i trochu soli, kterou používali pro podobné účely už naši dávní předkové. Bude to vepřové nebo hovězí? Oceníte i trochu chilli, díky němuž bude výsledek o mnoho peprnější? Někdo to rád pálivé, jak říká klasické sousloví. Low carb dieta v tomto směru tedy rozhodně nebude proti!

Reklama