Reklama

Čokolády a sladkostiČokolády a sladkosti
  • Čokolády a sladkosti
  • KetoMix
  • Nejdražší

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb čokolády a sladkosti

Chuť na sladké přichází často v tu nejméně vhodnou chvíli. Ale není se čeho obávat, už jen proto, že jí dokážeme dost dobře čelit! Proteinová čokoláda je něco jiného než supermarketová varianta, kde na vás po otevření pohlédne obrovská porce cukru. A právě ta je dietním problémem, neboť je téměř zaručené, že se pravidelné dopřávání si podobných čokolád projeví i na váze. Totéž platí o dobrotách s lískovými nebo vlašskými ořechy. Přitom existuje varianta, se kterou se nemusíte nijak omezovat a můžete si ji dát třeba k palačinkám. Samozřejmě těm proteinovým, v nichž nenajdete žádnou velkou porci sacharidů.

Nízkosacharidové čokolády nabídnou skvělé variace

Už jste je někdy dříve ochutnali? Potom víte, že nízkosacharidové čokolády mají početné množství variant a pro každý den v týdnu se nabízí nějaká ze zajímavých příchutí. Nebudete se tedy nijak nudit ani při mlsání! Mezi čokoládami se ale dostane ke slovu ještě pár dalších dobrot, patří mezi ně osvědčená klasika, která byla dříve v domácnosti zcela běžná. Čekankový sirup si nemůžeme dovolit nezmínit, vždyť s palačinkami nebo jinými dezerty chutná naprosto dokonale. Nenechte se zmýlit, čokoláda k dietě opravdu patří. Low carb dieta je totiž trochu jiná než ostatní. Podívejte se, co nabízí a porovnejte si jednotlivé produkty podle cenové hladiny, bude se vám pak lépe vybírat!

Čokolády s nízkým obsahem sacharidů jsou už klasikou

Dáte jim také šanci? Zaslouží si ji, protože jsou opravdu zajímavé. Čokolády s nízkým obsahem sacharidů znamenají revoluci v mlsání, neboť se už nyní nemusíte ohlížet na kalorie – cukru je zde naprosté minimum! Low carb dieta nabídne tolik dobrých věcí, že by byla škoda ji vůbec nevyzkoušet. Stačí vytrvat a cesta k postavě, která se vám bude líbit, už může být zase o něco kratší. Když vás přepadne chuť na sladké, nebojte se a nastavte jí v zrcadle třeba právě nízkosacharidovou čokoládu.

Reklama