Reklama

Low Carb koktejlyLow Carb koktejly
  • Low Carb koktejly
  • ChiaShake
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb koktejly

Zajímavá chuť a pestrobarevný výběr, to jsou základní kameny úspěchu koktejlů plných proteinů, které nedílně patří k oblíbené keto dietě. Minimum sacharidů, ale přesto skvělá chuť. Stačí jenom trochu prášku, jenž se rozmíchá ve vodě, nic více a nic méně. K prášku pak přidáte dochucovací směs, která je k mání v různých variacích. Káva, mango, meruňka, ale také spoustu dalších. Nesmí chybět čokoláda, vanilka a banán, vždyť zmrzlinář, jenž by je ve své nabídce opomenul, by neměl šanci vůbec zazářit, ani od dětí by jistě žádnou pochvalu nedostal.

Proteinové koktejly na hubnutí mají řadu různých podob

Pro každý den nějaký jiný, proč nezkusit změnu? Proteinové koktejly na hubnutí nabídnou spoustu nevšedních příchutí a mohou se stát součástí vašeho jídelníčku i v dlouhodobém horizontu. Pokud se vám opravdu low carb dieta zalíbí, není nic snazšího, než v ní i s pomocí těchto koktejlů, co se velice snadno připravují, i nadále pokračovat. Srovnejte si cenovky, vyberte si nejpříznivější variantu i pro vaši peněženku – byť je samozřejmě jasné, že oblíbená příchuť vládne. Stačí jen lžička směsi a shaker s vodou. Svůj nápoj si tak můžete připravit klidně i na cestách nebo tam, kde není možné uvařit si. V neposlední řadě uspoříte hodně času. Kdo by se chtěl zdržovat přípravou náročnějších jídel, že?

Proteinový nápoj vám zaručeně zachutná

Proteinová dieta může vypadat různě, existuje několik forem, které se shodují v nižším až téměř nulovém příjmu sacharidů, ale také větší porci bílkovin na talíři. Proteinový nápoj je tedy vítaným společníkem, na kterém si vyzkoušíte, jak takovéto dietní stravování vlastně může vypadat. Dáte si jej s námi také? Nebojte a ochutnejte, určitě budete mile překvapeni. Byla by škoda nevyzkoušet všechny dostupné příchuti, podobně jako vášnivý cestovatel nesmí minout žádnou zajímavou evropskou destinaci.

Reklama