Reklama

Low Carb NápojeLow Carb Nápoje
  • Low Carb Nápoje
  • ChiaShake
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb nápoje

Můžete si je dát s klidným svědomím, není třeba počítat kalorie a prohlížet etikety, jestli právě tady nečíhá ona pověstná sacharidová bomba. Žádné slazené limonády z českých marketů, kde je cukru až příliš. Nápoje s vysokým obsahem proteinů jsou zárukou, že máte před sebou sklenici plnou zdraví a bez zbytečných chemických příměsí. Dejte si je místo odpolední svačinky, vychutnejte si ranní koktejl s příchutí vanilky, čokolády nebo pomeranče. Nebo zkuste sklenku vína, v němž koluje ručně vybíraná réva a je tedy zárukou výborné kvality. Stačí jen ochutnat a popřemýšlet, co si dáte zase příště.

Nízkosacharidové nápoje při ketogenní dietě

Dopřát si občas pár sklenek vína nebo zkusit jiné nízkosacharidové nápoje, to lze při běžné keto dietě jistě doporučit. Proč pořád pít jen čistou vodu, když je kolem tolik dobrého pití, a to i bez obsahu zbytečného cukru? Vyberte si podle chuti, seřaďte si jednotlivé produkty i podle jejich cenové hladiny. Chcete něco bez alkoholu? Ale samozřejmě, nabízí se různé čaje, například ten, co zajistí duševní pohodu – šípek a meduňka se postarají o mnohé. Nebo byste si dali nápoj, co připomene znalcům opravdový vánoční punč? I ten je pochopitelně v nabídce a postačí vám jediné kliknutí.

Low carb nápoje jsou zdravou svačinkou

Ráno, dopoledne nebo i podvečer, zkrátka mezi hlavními jídly dne, když dostanete chuť na něco dobrého. Zasytíte se, nebudete mít pocit hladu, a navíc si vychutnáte sklenku plnou zdravých bílkovin. Zkrátka a dobře, low carb nápoje jsou velmi zajímavou alternativou za sladké limonády, které v sobě skrývají přímo neuvěřitelnou spoustu cukru. Nebo si dáte letní drink? Je to jen na vás, protože low carb dieta je poměrně svobodná – stačí jen omezit sacharidy a propracovat se postupně, svým vlastním tempem, do takzvané ketózy. Hubnutí už nemusí být jen neuskutečnitelným snem, co je nad vaše osobní síly. Zkuste se více odhodlat!

Reklama