Reklama

Low Carb palačinkyLow Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • ChiaShake
  • Nejdražší

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb palačinky

Jen pár minut v kuchyni a vše je připraveno. Dobrota, která současně obsahuje jen minimum sacharidů. Pokud držíte Keto dietu, jistě tušíte, že si nemusíte odpírat chutná jídla, protože tento stravovací plán má alternativu i pro různé oblíbené pochoutky. Neberte si radost, naopak zkuste využít vše, co vám tento dietní jídelníček nabízí. Jsou to nejen výtečné koktejly s vysokou porcí kvalitních bílkovin, které tělu rozhodně prospějí. Vybírat si můžete i z pestré palety příchutí, není tedy důvod dlouho váhat! Low carb dietu si přeci lze i nezávazně vyzkoušet. Budete se po ní cítit lépe? Pak jen do toho a směle pokračujte!

Proteinové palačinky mají přírodní složení

Bez umělých aromat nebo lepku, tedy snadno stravitelné, a přesto velmi dobré. Proteinové palačinky vám jistě učarují, nejen kvůli tomu, že přinášejí několik různých variant nejen pro vaše odpolední nebo večerní mlsání. Hubnutí není o hladovění, tyto dva výrazy vůbec nemůžete brát jako synonyma, jinak byste se ani poklesu váhy nedočkali. Je totiž zřejmé, že s výrazně menšími porcemi na talíři se může metabolismus skoro zastavit, tělo se totiž připraví na nesnadné období. Naši předci to tak měli kdysi dávno nastaveno a my jsme ze stejného těsta. Mnohem lepší bude, když si budete porce hlídat a omezíte sacharidy? Je to jedna z cest, srovnejte si produkty na současném trhu i podle cenovky, a právě ta vaše keto dieta pak bude i ekonomická.

Low carb palačinky jsou lahůdkou pro každého

Bojíte se, že vám snad nebudou chutnat? Zcela zbytečně, jsou plné přírodních ingrediencí a zasytí vás na dlouhé hodiny. Low carb palačinky rozhodně nejsou žádnou náhražkou neurčité chuti a barvy, naopak, jsou vydatné a velmi dobré, vhodné také pro mlsouny a gurmány. Při jejich přípravě určitě nemusíte spěchat, bude navíc zábavná. A prospět vám jistě může i porce vitamínů, zejména pak vitamíny skupiny B. S každou porcí palačinek totiž dostane do těla zhruba pětinu jejich doporučované denní dávky pro dospělého člověka. Zkusíte low carb dietu také?

Reklama