Reklama

Low Carb pečivoLow Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • KetoMix
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb pečivo

Vychutnat si dietu? Přesně tak, v dnešní době je možné leccos a je to právě low carb dieta, která je plná zajímavých chutí a vůní, jimž jednoduše neodoláte. Odstínů je tu na desítky, jen si vybrat ty, co vám budou vyhovovat. Kromě proteinových sušenek to mohou být třeba i koktejly, které si dochutíte jen trochou prášku. Naprosté minimum sacharidů a o to více bílkovin, to znamená jediné – ketóza je už vlastně na dohled, cíl je stále blíž, stačí jen, když vytrváte ještě nějakou dobu v nastoupeném trendu.

Proteinové pečivo je variací na klasické sladkosti

Muffin, sušenky nebo perníčky. To vše v rámci diety? Ale ano, proteinové pečivo nabídne alternativu, za kterou se nemusíte vinit – neporušíte žádná pravidla, právě naopak, budete je spíše do puntíku dodržovat. Chléb nebo houstičky k snídani, případně s pomazánkou, která nabídne další slušnou porci proteinů. Pokud si nedokážete život bez pečiva představit, loučit se s ním rozhodně nemusíte. Jen je třeba sáhnout po tom správném, se kterým nebude keto dieta narušena. Chcete si vybrat i podle ceny nebo výrobce? Seřaďte si všechny dostupné nabídky jedním kliknutím a budete mít o svém budoucím nákupu mnohem jasněji!

Low carb pečivo vám zavoní také Vánocemi

Skořice, perník, pomerančová kůra. Přesně tak, mezi low carb pečivo se řadí i originální perníčky, ve kterých nenajdete zbytečný cukr, a přesto zachutnají zkrátka skvěle. Nebo byste si dali sušenky s čokoládovou polevou? Ne, to není vtip. Low carb dieta může mít tolik podob, kolik dovolí vaše fantazie. Bez lepku, přidaného cukru, ale zato s více bílkovinami, jak velí předepsané tabulky. Originální perníčky jsou vhodné i pro hosty. Zkuste, jestli poznají jejich tajemství nebo je budou považovat za klasiku. Opravdu jsou až tak k nerozeznání? Nechejte se překvapit, výsledky budou možná skutečně zajímavé.

Reklama