Reklama

Low Carb pečivoLow Carb pečivo
  • Low Carb pečivo
  • Slim Pasta
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb pečivo

Vychutnat si dietu? Přesně tak, v dnešní době je možné leccos a je to právě low carb dieta, která je plná zajímavých chutí a vůní, jimž jednoduše neodoláte. Odstínů je tu na desítky, jen si vybrat ty, co vám budou vyhovovat. Kromě proteinových sušenek to mohou být třeba i koktejly, které si dochutíte jen trochou prášku. Naprosté minimum sacharidů a o to více bílkovin, to znamená jediné – ketóza je už vlastně na dohled, cíl je stále blíž, stačí jen, když vytrváte ještě nějakou dobu v nastoupeném trendu.

Proteinové pečivo je variací na klasické sladkosti

Muffin, sušenky nebo perníčky. To vše v rámci diety? Ale ano, proteinové pečivo nabídne alternativu, za kterou se nemusíte vinit – neporušíte žádná pravidla, právě naopak, budete je spíše do puntíku dodržovat. Chléb nebo houstičky k snídani, případně s pomazánkou, která nabídne další slušnou porci proteinů. Pokud si nedokážete život bez pečiva představit, loučit se s ním rozhodně nemusíte. Jen je třeba sáhnout po tom správném, se kterým nebude keto dieta narušena. Chcete si vybrat i podle ceny nebo výrobce? Seřaďte si všechny dostupné nabídky jedním kliknutím a budete mít o svém budoucím nákupu mnohem jasněji!

Low carb pečivo vám zavoní také Vánocemi

Skořice, perník, pomerančová kůra. Přesně tak, mezi low carb pečivo se řadí i originální perníčky, ve kterých nenajdete zbytečný cukr, a přesto zachutnají zkrátka skvěle. Nebo byste si dali sušenky s čokoládovou polevou? Ne, to není vtip. Low carb dieta může mít tolik podob, kolik dovolí vaše fantazie. Bez lepku, přidaného cukru, ale zato s více bílkovinami, jak velí předepsané tabulky. Originální perníčky jsou vhodné i pro hosty. Zkuste, jestli poznají jejich tajemství nebo je budou považovat za klasiku. Opravdu jsou až tak k nerozeznání? Nechejte se překvapit, výsledky budou možná skutečně zajímavé.

Reklama