Reklama

Low Carb polévkyLow Carb polévky
  • Low Carb polévky
  • ChiaShake
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb polévky

Snadno si je připravíte a ušetříte spoustu času. Kromě toho mají také výtečnou chuť a zavděčí se i skutečným gurmánům. Co si pak ještě více přát? Low carb dieta má mnoho zajímavých odstínů a stačí jen, když si je pořádně prohlédnete. Je to totiž takový dietní styl, jenž je na první pohled možná dosti nestandardní. Větší porce bílkovin, minimum sacharidů a zdravé tuky mají rozhodně zelenou. Dopřát byste si také měli dostatečné množství vlákniny a nezanedbávat pitný režim. Pokud chcete dietní plán přesně na míru, jsou polévky a koktejly dobrým doplňkem. A nebojte se, stravování bude rozhodně pestré!

Low carb polévky jsou vydatným jídlem

Plnohodnotná strava a žádné odbývání se! Vážně, low carb polévky jsou dosti syté a nabídnou kvalitní bílkoviny, které jsou při správném dodržování low carb diety zcela nezbytné. Nemusíte při tom ušpinit hrnce, krájecí prkénko nebo další nádobí. Tyhle polévky si připravíte jen s horkou vodou, stačí pak pouze celou směs zamíchat – a podávat, až mírně zchladne. Hotovo je tak během pár minut, není důvod se zdržovat krájením surovin, mícháním, dochucováním, všechno je totiž už připraveno. Teď si ještě srovnat jednotlivé polévky – jak to je s cenou za jednotlivé porce? I taková rada při nákupu totiž hodně napoví. Seřaďte si je i podle značek, některé z nich určitě už důvěrně znáte.

Proteinové polévky rovná se velká porce bílkovin

Sacharidů jen minimum, naopak kvalitních proteinů víc než dost! Proteinové polévky mají i zajímavé příchuti, takže si můžete dopřát každý den nějakou jinou. Proč být fádní, proč pořád dokola dělat k obědu zeleninovou polévku, když je tu připravená například i výborná sýrová nebo žampionová variace? Směs je už namíchaná, jen zalít horkou vodou a vychutnat si ji. Spoustu vlákniny a minerálních látek jako bonus. Stravovat se zdravě a hubnout, přitom chutně a vydatně, bez hladovění, i to je symbolem pro keto dietu. Už víte, proč je v dnešním světě tak oblíbená a má miliony fanoušků napříč všemi kontinenty?

Reklama