Reklama

Přílohy a omáčkyPřílohy a omáčky
  • Přílohy a omáčky
  • Nejdražší

Reklama

Low carb přílohy a omáčky

Jsou velmi chutné, vydatné, obsahují jen zlomek kalorií oproti těstovinám, na které jsme si už před léty zvykli. A dají se kombinovat na desítky různých způsobů, takže si díky nim v kuchyni užijete mnoho zajímavých chvilek. Poznáte rozdíl? Bude to hodně těžké až nemožné, a přitom nejde o žádnou náhražku, která by vás nezasytila. Je tomu právě naopak, oceníte i snadný způsob přípravy, díky němuž ušetříte v kuchyni drahocenný čas. Low carb dieta má mnoho variací, takže se nebojte i lehce experimentovat, což je nakonec při vaření naprosto žádoucí. Nesmíte se totiž nudit!

Proteinové přílohy a omáčky mají mnoho podob

Dáte si těstoviny, rýži nebo nudle? To vše bez zbytečných kalorií a sacharidů? Proteinové přílohy a omáčky jsou vhodnou alternativou, když držíte low carb dietu a chcete zhubnout přebytečná kila. Kromě toho, že lépe se hubne s úsměvem, byste měli vědět, že hubnutí je i v hlavě. Jinak řečeno, bez dobré motivace bohužel prakticky není šance uspět. Barbecue dresink nebo kečup? I tato dochucovadla mohou být bez obrovské porce sacharidů, stačí jen vědět, kde si vybírat. Zdravá výživa vás obohatí, budete se cítit lépe, a navíc si opravdu pochutnáte. Srovnejte si jednotlivé produkty podle cenovek a namíchejte si jídelníček na příští týdny, přesně podle svého nejlepšího gusta!

Konjakové těstoviny znamenají chuť a zdraví

Bez lepku, ale také bez sacharidů. I takové mohou být přílohy, samozřejmě – důkazem tohoto tvrzení jsou bezesporu konjakové těstoviny, s nimiž si v kuchyni vykouzlíte řadu zajímavých jídel. A jejich příprava? Ta vám zabere opravdu jen pár minut, proč vlastně trávit podobnou činností víc času, než je skutečně nutné? Dobrot přeci na našem talíři není nikdy dost, navíc, pokud jsou zdravé a vydatné, nemůže mít námitek ani zkušený dietní specialista. Low carb dieta se dá držet i s úsměvem a hodně velkou nápaditostí! Vždyť není důvod se na svět mračit.

Reklama