Reklama

Low Carb pudinkyLow Carb pudinky
  • Low Carb pudinky
  • ChiaShake
  • Nejdražší
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb pudinky

Bez dietních hříchů, a přitom se skvělou chutí. Že je něco podobného naprosto nemožné a každou dietu je třeba řešit do poslední kalorie? Ale vůbec ne, to jen žijete ve starém světě! Ten nový už počítá s ketogenní dietou, tedy způsobem stravování, jenž omezuje sacharidy a zvýhodňuje opravdu kvalitní bílkoviny. Vychutnejte si život se všemi jeho barvami, přichází pudinky, koktejly anebo třeba proteinové pečivo. Potěší vás hned po prvním soustu, nabídne totiž opravdu zajímavou chuť. Dieta tedy rozhodně nemusí být bez radosti!

Proteinové pudinky si připravíte za chvilku

Rozmícháte směs v šejkru a necháte přinejmenším hodinu v chladničce, zatímco se podíváte třeba na dva díly svého oblíbeného seriálu. Nemusíte tedy nic vařit, stát u plotny, čekat, než bude konečně hotovo. Proteinové pudinky tedy mají své kouzlo, a to hned dvojí. První tkví ve způsobu přípravy, druhé v tom, že i keto dieta nebude vůbec nic namítat. Lepek je totiž na ústupu, podobně jako cukr. Bílkoviny naopak vládnou a připraveno je i pár opravdu exotických chutí, mezi nimiž je opravdovým králem mango. Nebo byste si snad dali bílou čokoládu? Jistě, i ta je snadno k mání. Seřaďte si jednotlivé varianty podle cenovky nebo oblíbeného výrobce a budete mít větší přehled. Zcela nezávazně, samozřejmě!

Low carb pudinky jsou zajímavou variantou

Kakao, Piňa colada nebo vanilka. To je jen malý výčet příchutí, které se vám nabízí. Rodina, do níž patří low carb pudinky, je tak mimořádně pestrobarevná a platí, že nabídne pro každý den v týdnu něco zajímavého a nevšedního. Ochutnejte také lesní plody nebo klasiku v podobě čokolády. Jinak řečeno, je z čeho vybírat a nuda nebo šeď rozhodně nejsou na programu dne! Překonejte chuť na mlsání jednoduše tím, že si dáte něco, co nepatří mezi klasické sladkosti, ale vypadá tak na první pohled. Když držíte dietu, je šálení smyslů povolené. Low carb dieta je navíc zábavou!

Reklama