Reklama

Low Carb tyčinkyLow Carb tyčinky
  • Low Carb tyčinky
  • Slim Pasta
  • Nejdražší
  • Cena od 1000 do 2500 Kč
Nebyly nalezeny žádné výsledky
Načíst další produkty

Reklama

Low carb tyčinky

Sušenky nejsou dobrý nápad, zvláště pokud držíte dietu. Sice se na nás v regálech obchodů hezky usmívají, ale jsou často plné náhražek, cukrů a nezdravých surovin, díky nimž bychom měli se snahou zhubnout velký problém. Lepší je vydržet, vytrvat a mít jasno o tom, co jíst a co nikoliv, protože ovoce úspěchu přijde jen pro ty, co se umí dobře ovládnout. Chuť na něco dobrého ale je v každém z nás, můžeme ji však potlačit velmi snadno – stačí dát si tyčinku plnou kvalitních bílkovin, ve které se skrývá jen nepatrné množství cukru. Dietní hřích? Ne, vůbec ne, můžete se naprosto spolehnout!

Proteinové tyčinky doslova milují rozmanitost

Nehrozí, že se začnete nudit a pociťovat, že by snad byla vaše strava jednotvárná. Vůbec ne, protože proteinové tyčinky mají několik nevšedních podob a sázejí i na klasiku. Mango, pomeranč a vanilka v kombinaci s čokoládou? Vanilka s kokosem? To samozřejmě ještě není vše, neboť keto dieta je hlavně o rozmanitosti. Máte omezit sacharidy, ale ne ochuzovat se o potěšení a radost ze života. To by byla přeci velká škoda a navíc, s dobrou náladou se pak hubne mnohem lépe. Když zapojíte v rozumné míře také cvičení, výsledky se pak určitě brzy dostaví, jen vydržet! Srovnejte si produkty podle ceny, kupte si větší balení, díky němuž nebudete muset tak často doplňovat zásoby.

Low carb tyčinky jsou skutečnou lahůdkou

Dietní režim neznamená, že budete jíst jen syrovou zeleninu. Low carb tyčinky jsou zárukou, že vaše dieta bude veselá a plná zajímavých změn v jídelníčku. Jednou si dáte tyčinku, podruhé omeletu, pak zase polévku a koktejl, vše s vysokým obsahem kvalitních bílkovin, prakticky bez cukrů, a především pak z čerstvých surovin. Low carb dieta možná není pro každého, ale pokud se vám jednou zalíbí a uvidíte výsledky, budete jistě nadšení. A o to tu přeci jde především!

Reklama