Reklama

Low Carb kašeLow Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • ChiaShake
  • Nejdražší podle porce

Reklama

Chia Shake

Lidskému tělu velmi často chybí omega-3 nenasycené mastné kyseliny, ty mohou dodat chia semínka, i proto je Chia Shake velmi zdravou dietou. Jejím základem je keto dieta. Kombinace se semínky je z pohledu zdravé výživy mimořádně vhodná.

Chia Shake vám dodá energii

Kromě toho, že Chia Shake dieta vám odbourá nadbytečné kilogramy, pomůže vám zvládnout i celou řadu zdravotních problémů. Velkou výhodou chia semínek je, že v tekutině bobtnají, takže se jejich objem několikanásobně zvětšuje. Proto stačí sníst malou porci a jste sytí, keto dieta založená na příjmu velkého množství bílkovin tuto skutečnost podporuje. Proto Chia Shake je kombinací vlákniny a bílkovin, což je výživné. V této podobě low carb dieta pomáhá například snižovat cholesterolu a glykémie. Už sama o sobě ketonová dieta tyto problémy řeší, protože snížený podíl sacharidů obsahuje, takže hladinu cukru pomáhá snižovat. Snížení hladiny cholesterolu je důsledkem zařazení vlákniny do jídelníčku třeba ve formě chia semínek, protože vláknina brání a zpomaluje vstřebávání tuků. Navíc se s Chia Shake budete cítit odpočinutí.

Spousta vitamínů a stopových prvků, i to je Chia Shake

Velkou výhodou je low carb dieta doplněná o semínka, protože tím ve stravě podpoříte obsah minerálů a vitamínů. Chia Shake ketonová dieta je bohatá na vápník, což prospívá vašim kostem. Dále zde najdete fosfor, železo, hořčík, draslík, zinek, tedy minerály, bez nichž byste nedokázali existovat. Prospívají vaší nervové soustavě, kardiovaskulárnímu systému, látkové výměně. V takovémto složení je ketonová dieta vynikajícím stravovacím prvkem. Přitom s Chia Shake můžete ochutnat třeba chia muffiny, proteinové palačinky, dietní kaše s různými příchutěmi včetně čokolády. Uvidíte tedy, že keto dieta není žádné hladovění, nabízí přidanou hodnotu i v podobě chutí.

Low carb kaše

Začít nový den s úsměvem a bez cukru? Ale jistě, stačí si dopřát kaši, která omezuje sacharidy na maximum, a naopak vám nabídne velkou porci kvalitních proteinů. Jen malou chvilku a bude hotovo, může se už podávat! Už se nebudete mračit na celý svět, teď si vychutnáte každé ráno. Skutečně, protože příchutě jahody, banánu, čokolády a vanilky můžete dle libosti kombinovat. Nebo třeba i vynechat tu, která vám nesedí a dopřát si spíše tu oblíbenější. Nikde není psáno, jak přesně musíte do puntíku držet ketogenní dietu, v tom tkví tajemství jejího letitého úspěchu!

Proteinová kaše je ideální pro snídani

Můžete si ji pochopitelně dát kdykoliv během dne, ale už název napovídá, že bude spíš vhodná pro snadno stravitelný ranní příděl kalorií, kdy potřebujete rozběhnout trávení a příjemně se probudit do nového rána. Proteinová kaše je skutečně radostí, připraví se totiž už za několik okamžiků a snadno si ji můžete vzít třeba i na cesty. Pokud jste zaspali, nic se neděje, stejně tak ani není problém, když budete chtít ještě ráno odpovědět na pár mailů a snídaně by měla proběhnout co možná nejrychleji. Zkombinujte originální chuť a pestrost, prohlédněte si aktuální cenovou hladinu jednotlivých výrobců kaší, kteří se rozhodli dopřát vám zajímavější keto dietu!

Low carb kaše je základem veselého dne

Dietní, ale přesto výborná! Je tohle vůbec v dnešní době možné? Ale ano, 21. století přineslo řadu změn ve stravování, a právě low carb kaše je základem pro dietu, co je opravdu oblíbená. Výrazně menší porce sacharidů, ale bílkovin, které jsou základní stavební jednotkou třeba i pro svalstvo, si dopřejete více. Cílem je ketóza, tedy stav, v němž se podkožní tuky spotřebovávají mnohem rychleji. Když vytrváte, odměna bude zajímavá, podpořte své úsilí ještě pravidelným pohybem a výsledky se nepochybně brzy dostaví.

Reklama