Reklama

Low Carb kašeLow Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • KetoMix
  • Nejdražší podle porce

Reklama

KetoMix

Dieta nemusí znamenat odříkání a přísný režim, v němž byste si nemohli na talíři dopřát něco dobrého. Pokud totiž jde o low carb dietu, funguje trochu jiným způsobem než ostatní a snad právě proto je tolik oblíbenou u všech generací. Spočívá, jednoduše řečeno, v omezení až téměř úplném vymizení sacharidů z jídelníčku, prostor se naopak otevírá pro bílkoviny nebo také kvalitní tuky. Cílem je obecně se dopracovat ke ketóze, tedy stavu, v němž mají tukové polštářky při spalování přednost.

KetoMix je přichystaný na míru

Bez čekání, bez nutnosti vymýšlení stravovacího plánu na další týdny. KetoMix je jednoduchý, pouze objednáte balíčky a ty postupně otevíráte, připravit si je můžete i na několik týdnů dopředu. Jistě, není proč mít obavy, jsou plné barev a chutí, keto dieta rozhodně není nic fádního, co by vás za pár dnů dokonale znudilo. Dejte si low carb palačinky, koktejly, polévky nebo další jídla, mlsat totiž můžete i zdravým způsobem a bez zbytečných sacharidů. Pokud se snažíte zhubnout už delší dobu, možná právě díky nim se vám dílo nedaří. Dietní plán bez porcí jednoduchých sacharidů zní velmi zajímavě a není třeba nakupovat – celé balíčky na příští dny a týdny dostanete ve své zásilce a nemusíte nic dalšího řešit. Ušetříte čas, to je bezesporu další pozitivní efekt keto diety, velkého favorita 21. století.

Pestrá strava je samozřejmě zaručena

Složitá dieta, která je jednotvárná a nudná? Ale vůbec ne, KetoMix jde úplně jinou cestou a ukáže vám, že i dietní stravování může vypadat už na první pohled hodně zajímavě. Pokud nechcete celý balíček na týdny dopředu, můžete si svou zásilku namíchat podle představ. Nabízí se koktejly, ale i pudinky, low carb pečivo je samozřejmě také k dispozici. Nechejte se inspirovat, složení je zcela přírodní a bez zbytečné chemie, což jde ruku v ruce s moderními trendy. Ochutnejte a uvidíte sami!

Low carb kaše

Začít nový den s úsměvem a bez cukru? Ale jistě, stačí si dopřát kaši, která omezuje sacharidy na maximum, a naopak vám nabídne velkou porci kvalitních proteinů. Jen malou chvilku a bude hotovo, může se už podávat! Už se nebudete mračit na celý svět, teď si vychutnáte každé ráno. Skutečně, protože příchutě jahody, banánu, čokolády a vanilky můžete dle libosti kombinovat. Nebo třeba i vynechat tu, která vám nesedí a dopřát si spíše tu oblíbenější. Nikde není psáno, jak přesně musíte do puntíku držet ketogenní dietu, v tom tkví tajemství jejího letitého úspěchu!

Proteinová kaše je ideální pro snídani

Můžete si ji pochopitelně dát kdykoliv během dne, ale už název napovídá, že bude spíš vhodná pro snadno stravitelný ranní příděl kalorií, kdy potřebujete rozběhnout trávení a příjemně se probudit do nového rána. Proteinová kaše je skutečně radostí, připraví se totiž už za několik okamžiků a snadno si ji můžete vzít třeba i na cesty. Pokud jste zaspali, nic se neděje, stejně tak ani není problém, když budete chtít ještě ráno odpovědět na pár mailů a snídaně by měla proběhnout co možná nejrychleji. Zkombinujte originální chuť a pestrost, prohlédněte si aktuální cenovou hladinu jednotlivých výrobců kaší, kteří se rozhodli dopřát vám zajímavější keto dietu!

Low carb kaše je základem veselého dne

Dietní, ale přesto výborná! Je tohle vůbec v dnešní době možné? Ale ano, 21. století přineslo řadu změn ve stravování, a právě low carb kaše je základem pro dietu, co je opravdu oblíbená. Výrazně menší porce sacharidů, ale bílkovin, které jsou základní stavební jednotkou třeba i pro svalstvo, si dopřejete více. Cílem je ketóza, tedy stav, v němž se podkožní tuky spotřebovávají mnohem rychleji. Když vytrváte, odměna bude zajímavá, podpořte své úsilí ještě pravidelným pohybem a výsledky se nepochybně brzy dostaví.

Reklama