Reklama

Low Carb kašeLow Carb kaše
  • Low Carb kaše
  • MixSlim
  • Nejdražší podle porce

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb kaše

Začít nový den s úsměvem a bez cukru? Ale jistě, stačí si dopřát kaši, která omezuje sacharidy na maximum, a naopak vám nabídne velkou porci kvalitních proteinů. Jen malou chvilku a bude hotovo, může se už podávat! Už se nebudete mračit na celý svět, teď si vychutnáte každé ráno. Skutečně, protože příchutě jahody, banánu, čokolády a vanilky můžete dle libosti kombinovat. Nebo třeba i vynechat tu, která vám nesedí a dopřát si spíše tu oblíbenější. Nikde není psáno, jak přesně musíte do puntíku držet ketogenní dietu, v tom tkví tajemství jejího letitého úspěchu!

Proteinová kaše je ideální pro snídani

Můžete si ji pochopitelně dát kdykoliv během dne, ale už název napovídá, že bude spíš vhodná pro snadno stravitelný ranní příděl kalorií, kdy potřebujete rozběhnout trávení a příjemně se probudit do nového rána. Proteinová kaše je skutečně radostí, připraví se totiž už za několik okamžiků a snadno si ji můžete vzít třeba i na cesty. Pokud jste zaspali, nic se neděje, stejně tak ani není problém, když budete chtít ještě ráno odpovědět na pár mailů a snídaně by měla proběhnout co možná nejrychleji. Zkombinujte originální chuť a pestrost, prohlédněte si aktuální cenovou hladinu jednotlivých výrobců kaší, kteří se rozhodli dopřát vám zajímavější keto dietu!

Low carb kaše je základem veselého dne

Dietní, ale přesto výborná! Je tohle vůbec v dnešní době možné? Ale ano, 21. století přineslo řadu změn ve stravování, a právě low carb kaše je základem pro dietu, co je opravdu oblíbená. Výrazně menší porce sacharidů, ale bílkovin, které jsou základní stavební jednotkou třeba i pro svalstvo, si dopřejete více. Cílem je ketóza, tedy stav, v němž se podkožní tuky spotřebovávají mnohem rychleji. Když vytrváte, odměna bude zajímavá, podpořte své úsilí ještě pravidelným pohybem a výsledky se nepochybně brzy dostaví.

Reklama