Reklama

Low Carb omeletyLow Carb omelety
  • Low Carb omelety
  • Nejdražší podle porce

Reklama

Low carb omelety

Vychutnat si je můžete na mnoho různých způsobů, recepty kolující internetem nabízejí různé přílohy a doplňky. Houby nebo různé sýry, ale třeba také cibulka nebo kousky zeleniny. Omeleta je fenomén v každé kuchyni, vajíčka jsou symbolem rychle připraveného jídla, kterým se zavděčíte snad prakticky každému strávníkovi. Chutnají výborně na hniličku i naměkko, když je povaříte asi devět nebo deset minut, budou natvrdo a hodí se třeba i do salátů nebo k čočce. A jak si vychutnáte ketogenní dietu? Samozřejmě, to je zcela jasné, například s výbornou omeletou k nedělnímu obědu. Stačí jen pár minut a je hotovo!

Proteinové omelety mají punc originality

Sýr, žampiony nebo cibulka. A také řada dalších možností, nechybí ani anglická klasika se slaninou. Proteinové omelety si připravíte v řádu minut, nemusíte rozbíjet skořápky a míchat vejce v hrnečku, vlastně se ani v kuchyni neumažete. Vejce a keto dieta, to je už letité partnerství, na které se mohou spolehnout všichni, kdo chtějí nastoupit cestu za vysněnou postavou. Srovnejte si aktuální nabídku nejen vaječných omelet, ale i proteinových koktejlů nebo třeba tyčinek. Stravování se totiž nemusí být bez chuti a barvitosti, byla by škoda ochuzovat se o nádheru života, když se nabízí doslova ze všech stran! Klasické jídlo, které známe každý. S omeletou slavíme úspěchy o víkendových ránech, kdy se nikomu nechce trávit dlouhý čas u plotny. Nízkosacharidová varianta je jistě zajímavá volba.

Low carb omelety vám dodají spoustu energie

Poctivé bílkoviny z vajec, ale také výborná chuť. Low carb omelety mají nakročeno k tomu stát se velmi oblíbenými. Dejte jim také šanci, můžete je kombinovat s řadou dalších různých jídel. Low carb dieta není opředená žádnými tajemstvími, ale nic před vámi neskrývá. Nebudete ani pít zázračné lektvary, užijete si chuti a vůně, na které jste vlastně dlouho zvyklí. Cílem je jedno jediné – výrazně omezit denní dávku sacharidů.

Reklama