Reklama

Low Carb palačinkyLow Carb palačinky
  • Low Carb palačinky
  • MixSlim
  • Nejdražší podle porce

Reklama

MixSlim

Spousta lidí klade rovnítko mezi dietu a hladovění, ale v případě diety MixSlim tohle rozhodně neplatí. Právě naopak. Můžete jíst dostatečně a pravidelně, a přitom zároveň hubnete, keto dieta prostě donutí vaše tělo spalovat tuky.

S MixSlim spalujete ani o tom nevíte

Vytvořit dietu, která by nastartovala organismus ke spalování tuků, a přitom zároveň uspokojila chuťové buňky, není snadné, ale MixSlim to umí. Je to vlastně keto dieta s vysokým obsahem vlákniny a proteinů. Vláknina podporuje trávicí systém, doslova vám rozpohybuje střeva, což je samozřejmě žádoucí. Proteiny nejenom dodají tělu potřebné látky, které jsou základními stavebními kameny metabolických procesů v organismu, ale zároveň výborně nasytí, právě na tomto faktu je založena ketonová dieta. MixSlim nabízí dietní koktejly s různými příchutěmi od čokolády přes banán, jahodu nebo meruňku, takže i keto dieta může být chutná. Právě proto je ketonová dieta tak oblíbená.

Produkty MixSlim vás naučí pravidelně jíst

Jádrem MixSlim je nízký obsah sacharidů. Ty vám ale nebudou chybět, protože ketonová dieta vychází z nedostatku sacharidů. Jakmile tělo identifikuje, že má málo sacharidů, začne hledat náhradní zdroj energie. V tuto chvíli začíná fungovat low carb dieta. Tělo se dostává do ketózy, ale díky MixSlim dietě výživově nijak nestrádá. Organismus spaluje tuky, které přeměňuje na ketony, proto je to keto dieta. Stále jste přitom dostatečně nasycení, protože keto dieta je založena na tom, že jíte pravidelně pětkrát denně a máte k dispozici předem připravená jídla. Nemusíte se tak starat o složení svého jídelníčku. Výživoví specialisté vám ho připraví přesně podle pravidel a bude obsahovat všechny potřebné látky ke zdravému fungování organismu. Obavy, že vám budou chybět třeba vitamíny nebo minerály, jsou proto zbytečné, dieta MixSlim myslí na všechno.

Low carb palačinky

Jen pár minut v kuchyni a vše je připraveno. Dobrota, která současně obsahuje jen minimum sacharidů. Pokud držíte Keto dietu, jistě tušíte, že si nemusíte odpírat chutná jídla, protože tento stravovací plán má alternativu i pro různé oblíbené pochoutky. Neberte si radost, naopak zkuste využít vše, co vám tento dietní jídelníček nabízí. Jsou to nejen výtečné koktejly s vysokou porcí kvalitních bílkovin, které tělu rozhodně prospějí. Vybírat si můžete i z pestré palety příchutí, není tedy důvod dlouho váhat! Low carb dietu si přeci lze i nezávazně vyzkoušet. Budete se po ní cítit lépe? Pak jen do toho a směle pokračujte!

Proteinové palačinky mají přírodní složení

Bez umělých aromat nebo lepku, tedy snadno stravitelné, a přesto velmi dobré. Proteinové palačinky vám jistě učarují, nejen kvůli tomu, že přinášejí několik různých variant nejen pro vaše odpolední nebo večerní mlsání. Hubnutí není o hladovění, tyto dva výrazy vůbec nemůžete brát jako synonyma, jinak byste se ani poklesu váhy nedočkali. Je totiž zřejmé, že s výrazně menšími porcemi na talíři se může metabolismus skoro zastavit, tělo se totiž připraví na nesnadné období. Naši předci to tak měli kdysi dávno nastaveno a my jsme ze stejného těsta. Mnohem lepší bude, když si budete porce hlídat a omezíte sacharidy? Je to jedna z cest, srovnejte si produkty na současném trhu i podle cenovky, a právě ta vaše keto dieta pak bude i ekonomická.

Low carb palačinky jsou lahůdkou pro každého

Bojíte se, že vám snad nebudou chutnat? Zcela zbytečně, jsou plné přírodních ingrediencí a zasytí vás na dlouhé hodiny. Low carb palačinky rozhodně nejsou žádnou náhražkou neurčité chuti a barvy, naopak, jsou vydatné a velmi dobré, vhodné také pro mlsouny a gurmány. Při jejich přípravě určitě nemusíte spěchat, bude navíc zábavná. A prospět vám jistě může i porce vitamínů, zejména pak vitamíny skupiny B. S každou porcí palačinek totiž dostane do těla zhruba pětinu jejich doporučované denní dávky pro dospělého člověka. Zkusíte low carb dietu také?

Reklama